Šokovaná Lucie Bílá! TOTO jej priniesol neznámy človek, no kým vyšla von, zmizol!

19.02.2021 22:45 Topstar.sk Hudba

Šokovaná Lucie Bílá! TOTO jej priniesol neznámy človek, no kým vyšla von, zmizol!

Archívna reportáž
embed kód
Svet zažíva už rok krušné časy. Pred 11 mesiacmi sa zastavil v našich končinách život. Slovensko a Česko pristúpilo pri prvých nakazených k tvrdým opatreniam s vierou, že prejde pár týždňov a všetko bude opäť v normále. Nikto netipoval, že vôbec nič nebude normálne ani o rok neskôr a tisíce životov bude zmarených. A ďalšie desať, či skôr státisíce ľudí budú prežívať zo dňa na deň či už pre nedostatok financií, alebo jednoducho pre depresie a stratu iskry. O to viac poteší každý prejav ľudskosti.

Správ o tom, ako zle vplýva aktuálne situácia na psychiku ľudí, ako pribúda samovrážd a depresií, v akých ťažkých situáciách sa ocitli manželky tyranov, ale najmä deti z problémových rodín, je stále viac. A nádej na zmenu sa zdá byť už ako sen. Na duchu upadajú aj mnohé známe osobnosti, niektoré sa dokonca postavili do čela protestov, najmä v Česku. Medzi tých, ktorí ešte stále nestrácajú úsmev, patrí speváčka Lucie Bílá, ktorá si dala snáď za úlohu vnášať medzi ľudí optimizmus.

Lucie Bílá prišla rovnako, ako jej kolegovia zo šoubiznisu o príjmy, ale aj o to, čo milujú najviac - kontakt s fanúšikmi. No neopustila sa, naopak, zapla stroj a počas prvej vlny o stošesť šila rúška a rozdávala po nemocniciach. A to je len časť z jej skutkov, ktorými sa snaží šíriť medzi ľuďmi dobro.

Lucie je k fanúšikom obvykle veľmi úprimná:

Ako sa do hory volá, tak sa z hory ozýva, hlási stará ľudová múdrosť. A Lucie Bílá v tom prípade musí počuť veľmi príjemnú ozvenu. Je to zjavné aj na jej Instagrame, kde jej ľudia prejavujú obrovské sympatie. "Obdivujem ľudí, ktorí v tejto dobe myslia na druhých. Dnes mi priniesol domov darček jeden milý človek a ani nečakal na poďakovanie. Kým som vybehla z domu bol jednoducho preč," začala Lucie príspevok, ktorý skutočne dojíma.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila)

"Tak rada by som mu povedala, že v jeho nádhernom svetri, ktorý mi uplietol, budem schúlená ako v teplučkej deke celý deň a budem mu v duchu ďakovať, že na mňa myslel," odkázala Lucie milému človeku, ktorý sa rozhodol ju obdarovať tak, ako ona obdarúva iných. Na fotke je pritom speváčka v už na pohľad mäkkom svetríku sivej farby, čo muselo tomu, kto ho uplietol, nepochybne spraviť veľkú radosť. A na záver sa Lucie rozhodla "poslať ďalej". "Napíšte mi, kedy ste nečakane spravili radosť niekomu vy. Do nedele vyberem desiatich z vás a pošlem svoj náhrdelník 3 Perly. Som s vami," dojala týmto gestom vďaky sympatická speváčka.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

14:05 Mission: Impossible
16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
15:25 Simpsonovci FILM
17:10 Honba za drahokamom
19:30 Profesionáli III.
14:55 Presne takto o rok III.
16:00 Vraždy v Brokenwoode III.
18:00 Ako malé deti
15:15 Ruby z dúhy II.
15:40 Strážca vesmíru Roger
15:50 Zabi nudu! II.
15:05 Dámský klub
16:55 Asterix a Vikingové
18:25 Za zavřenými dveřmi