TAKTO rozkošne ešte Rytmus synčeka neukázal! Zo Sanela sa roztopí každý!

21.01.2021 01:15 Topstar.sk Hudba

TAKTO rozkošne ešte Rytmus synčeka neukázal! Zo Sanela sa roztopí každý!

Archívna reportáž
embed kód
Čas šialene letí a jednoznačne najviac to dospelí môžu vnímať pri deťoch. Zo zázraku v brušku je zrazu bábätko, lezúň, škôlkar, školák, študent, dospelák a dovidenia, kolobeh pokračuje ďalším rovnakým príbehom. Aj preto je tak dôležité byť prítomný pre svoje deti, lebo je to len okamih a najkrajšie roky s malými pokladmi sú preč. Ak niekto žije toto uvedomenie naplno, tak je to rozhodne aj párik manželov Vrbovských.

Patrik a Jasmina majú to šťastie, že nemusia denne zarezávať v robote, ťahať nadčasy či dve zamestnania, aby zabezpečili rodinu. Obaja sú na voľnej nohe, robia to, čo milujú a ešte im to prináša aj veľmi slušné zabezpečenie. No najväčší bonus je nepochybne to, že majú denne kopu času na svojho 1,5-ročného synčeka Sanela.

Chlapček sa už pomaly od narodenia javil byť veľmi šikovný, keď prekonával všetky míľniky úplne ukážkovo, či dokonca v predstihu. Teraz je z neho už skutočne veľký "chlap", ktorý pohybovo všetko zvláda a tak je čas posunúť sa na ďalší dôležitý stupienok.

Rytmus sa javí byť skutočne "otec roka":

​Deti sa obvykle poriadne rozrozprávajú okolo dvoch rokov, niektoré o pol roka skôr, iné neskôr. Prvé rozväzovanie jazýčka ale obvykle sprevádza totálne nadšenie rodičov. Dieťa tak veľmi snaží zapojiť do diskusie, no spočiatku sú to len nezrozumiteľné slabiky a bľabotanie. Sanel je evidentne presne v tom štádiu. Veľmi by chcel komunikovať a jeho pokusy sú skutočne nesmierne rozkošné.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @rytmusking

Alfa a omega je azda pre každé dieťa, ktoré má za sebou jednoduché slová ako mama, tata a podobne, jeho vlastné meno. A Sanel to svoje komolí tým najmilším spôsobom. Rytmus neodolal a pochválil sa videjkom aj na Instagrame. "Nany Bidobý," počuť z úst malého chlapčeka, keď mu jeho ocko našepkáva meno Sanel Vrbovský. Rytmus je na malého šikovníka zjavne hrdý a podľa expresne rastúceho počtu srdiečok si malý Nany získal srdcia tisícov fanúšikov jeho otca.

Zdroj: Instagram/topstar.sk

TV Program

14:05 Mission: Impossible
16:50 Na chalupe
17:50 Nové bývanie
15:25 Simpsonovci FILM
17:10 Honba za drahokamom
19:30 Profesionáli III.
16:00 Vraždy v Brokenwoode III.
18:00 Ako malé deti
18:30 Ako malé deti
16:15 Ovečka Shaun I.
16:25 No, počkaj!
16:40 Macko Uško
15:05 Dámský klub
16:55 Asterix a Vikingové
18:25 Za zavřenými dveřmi