A je koniec! Kardashianke už praskli nervy a požiadala o rozvod!

06.01.2021 22:15 Topstar.sk Hudba

A je koniec! Kardashianke už praskli nervy a požiadala o rozvod!

Archívna reportáž
embed kód
Manželstvá či vzťahy v žiare reflektorov neraz podstupujú skúšky ohňom, a aj to je možno jeden z dôvodov prečo sú rozchody a rozvody v šoubiznise tak časté. Slávnych a bohatých to však nebolí o nič menej ako bežných smrteľníkov, najmä keď sú v hre aj city prípadných potomkov. V prvých dňoch nového roka 2021 sa ukázalo, že sa schyľuje azda k najsledovanejšiemu rozvodu. Hviezdička reality šou a raper s vážnymi psychickými problémami sa vraj nevedia už ani vystáť a netrávili spolu ani uplynulé vianočné sviatky.

Manželstvo najznámejšej členky klanu Kardashianiek a jej manžela, nemenej známeho kontroverzného rapera Kanyeho Westa je v troskách. Podľa informácii portálu Page Six už štvornásobná mama Kim nedokáže viac tolerovať raperove psychické eskapády, a on zas na oplátku nedokáže zniesť životný štýl, akým žije jej rodina.

Raper Kayne West a jeho manželka Kim Kardashian sa ich šesť rokov trvajúce manželstvo snažili zachrániť niekoľkokrát. Zdá sa však, že pri jeho poslednom výstrelku, kandidatúre na prezidenta USA, padla už asi povestná posledná kvapka. Raper sa psychicky zrútil, označil svoju manželku za nevernicu a navyše mu vyšlo z úst šokujúce tvrdenie o plánovanej interrupcii počas prvého tehotenstva Kim, keď čakali dcérku North. A to už bolo priveľa aj na inokedy po pozornosti bažiacu Kim, ktorá iba krátko po Vianociach požiadala o rozvod.

Kim Kardashian sa vrhla na štúdium práva, túži získať titul a stať sa právničkou. Plánuje pracovať na väzenskej reforme a s jej propagáciou už začala v júli 2020, keď sa stretla s väzneným raperom Meek Millom. Toto stretnutie považoval jej manžel Kanye za neveru:

​A nebude ju zastupovať len tak hocikto, ich prípadu sa ujme celebritná právnička, ktorá rozvádzala napríklad aj Angelinu Jolie a Brada Pitta. "Rozvod je neodvratný. Snažia sa to tajiť, ale skončili spolu. Kim si najala Lauru Wasser a rokujú o dohode a porozvodovom vyrovnaní," prezradil informovaný zdroj z okolia prominentného páru. Kim už počas sviatkov demonštratívne odložila zásnubný prsteň od Kanyeho po tom, čo sa on rozhodol ostať na Vianoce na jeho ranči vo Wyomingu, a odmietol ich stráviť na okázalých oslavách s rodinou Kardashianovcov.

Kanyemu vraj veľmi prekáža životný štýl Kardashianiek a odmietol s nimi stráviť dokonca aj Vianoce. Tie si užili dámy zo slávneho klanu tradične okázalo a výstredne:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Kanyemu sa podľa zdroja nepáči ich životný štýl, a ich reality šou KUWTK je vraj pre neho doslova neznesiteľná. "Nechce mať s nimi už nič spoločné," tvrdí zdroj o postoji Kanyeho, ktorý svoju svokru Kris Jenner dokonca označuje ako "Kris Jong-Un", s odkazom na nechvalne známy rod diktátorov. Avšak samotná Kim podľa zdroja za posledné roky veľmi dospela a dokonca sa vrhla na štúdium. Plánuje si urobiť advokátsku skúšku a stať sa právničkou. Tak, ako jej slávny otec Robert Kardashian, ktorého v roku 1995 preslávil najmä proces s OJ Simpsonom, ktorý bol obvinený z dvojnásobnej vraždy. Kým pre Kanyeho je to prvý rozvod, Kim sa rozvádza už tretíkrát. Pár má spolu štyri deti, sedemročnú North, Sainta (5), Chicago (2) a jednoročného Psalma.

Zdroj: Page Six/Topstar.sk

TV Program

17:30 Noviny
18:00 Bez servítky
19:00 Krimi
17:35 Kosti XI.
18:35 Kosti XI.
19:35 Profesionáli
17:55 Súdna sieň
19:00 Klamári II.
20:10 9-1-1 III.
17:35 Šeherezáda – nevypovedané príbehy
18:05 Petronela Jabĺčková
18:20 Labková patrola II.
16:40 Náhradnice
18:20 Černí baroni
20:15 Vládce Paříže