Dara ICH ukázala naplno! Detailným záberom na jej nahé prsia šokovala fanúšikov!

21.10.2020 01:11 Topstar.sk Hudba

Dara ICH ukázala naplno! Detailným záberom na jej nahé prsia šokovala fanúšikov!

Archívna reportáž
embed kód
Dara Rolins nemá s nahotou problém, to už dokázala viackrát. No obvykle fotky, ktoré zverejňovala, ukazovali intímne partie skôr v náznakoch, alebo z uhla, keď nebolo všetko podané ako na tanieri. Tentokrát sa ale rozhodla rozlúčiť s kraľovaním na titulke prestížneho časopisu dychberúcim detailom.

Dara Rolins má telo, ktorému nemá čo vytknúť azda ani ten najväčší kritik. Ani vychudnutá, no rozhodne nie bacuľatá, s perfektne vyrysovanými svalmi a pevnou pokožkou. A to všetko ako onedlho 48-ročná. Čo nebolo od prírody dokonalé, tomu pomohla jógou, tancom a absolútnou disciplínou. Ak nepomohlo ani to, ľahla pod nôž a nechala si to upraviť.

Nos a prsia - tieto dve úpravy Dara priznáva a nie je dôvod jej neveriť, žeby ešte niečo skrývala. Fantastickú figúru by jej "nevystružlikal" žiadny chirurg, na tej musela roky pracovať sama. A keď už toľko pracovala, prečo by sa aj neukázala.

Postava Dary Rolins je už priam legendárna:

Dara sa ukazuje rada a často a okrem toho, že sa nedbá pochváliť, iste mnohých ľudí aj inšpiruje a napokon - pekne si privyrobí. S aktuálne 666 tisíckami fanúšikov na Instagrame patrí medzi najvplyvnejšie celebrity Česka a Slovenska. Počty jej pribúdajú nepochybne aj vďaka fotkám, ktoré pridáva. "Dnešným dňom končí moje mesačné kraľovanie na titulke Vogue. Novou covergirl, ktorej predávam štafetu, je dychberúca Irina Shayk. Musím povedať, že napriek všetkým fuc*upom, ktoré tento rok priniesol svorne, nám všetkým, bude paradoxne a zároveň pre mňa, v mnohých ohľadoch práve TENTO rok navždy extrémne výnimočný. Ako keby išlo o určitú kompenzáciu," netají hrdosť a nadšenie, že sa jej podarilo dostať hneď na dve titulky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnešným dňom končí moje mesačné kraľovanie na titulke @vogueczechoslovakia? Novou #covergirl ktorej predávam štafetu je dychberúca Irina Shayk? Musím povedať, že napriek všetkým fuckupom, ktoré tento rok priniesol svorne, nám všetkým, bude paradoxne a zároveň pre mňa, v mnohých ohľadoch práve TENTO rok navždy extrémne výnimočný✨Ako keby išlo o určitú kompenzáciu:)?...Mať titulku @forbescesko & @vogueczechoslovakia v jednom roku je dósť dobré, na dievča z Dúbravky????. Takže áno, ešte raz??Som vďačná za všetky príležitosti, tie premenené, aj tie, ktoré mi na mojej ceste zlomili väz. Snívať, veriť si, byť trpezlivá a úprimne oddaná tomu, čo vás najviac naplňuje, svojmu poslaniu/ snaženiu/ práci/ koníčku- kedy v ideálnom prípade hovorím stále o tom jednom, JE cesta ku šťastiu:). A ja som toho živým dôkazom❤️.Takže jupí, funguje to a ideme ďalej:), pretože #thereisALWAYSmoretoexplore ??✨?........................♾

Príspevok, ktorý zdieľa Dara Rolins (@dararolins_vermi),

"Mať titulku Forbes & Vogue v jednom roku je dosť dobré, na dievča z Dúbravky. Takže áno, ešte raz - som vďačná za všetky príležitosti, tie premenené, aj tie, ktoré mi na mojej ceste zlomili väz. Snívať, veriť si, byť trpezlivá a úprimne oddaná tomu, čo vás najviac naplňuje, svojmu poslaniu/ snaženiu/ práci/ koníčku, keď v ideálnom prípade hovorím stále o tom jednom, JE cesta ku šťastiu. A ja som toho živým dôkazom," napísala motivačne a s pokorou hviezdna speváčka. Okrem jej slov ale fanúšikov iste zaujali azda ešte viac jej prsia. Tie totiž ukázala v detaile, s jasne viditeľnými bradavkami ovinutými len špirálou extravagantného modelu. Prekvapivo, nenabehla celá mravnostná zložka fanúšikov s kritikou. Takmer všetci Daru s nadšením chválili a dokonca sa zdalo, že jej úspech aj prejú. Príjemné prekvapenie nepochybne aj pre samotnú speváčku.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

08:50 PRÁZDNINY I.
09:55 PRÁZDNINY I.
10:55 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
08:55 Na chalupe
10:15 Nové bývanie
11:20 Nové bývanie
08:20 Skutočné príbehy
09:30 Skutočné príbehy
11:15 Áno, šéfe! USA VII.
09:05 Hanička a Murko pre najmenších
09:15 Ocko hrdina
09:25 Najmenší slon na svete
07:30 Rivalky na hrazdě
09:15 Továrna na sny
11:35 Až vyjde měsíc