Zjavne to myslí vážne! Hviezdny spevák zdieľal silný moment spoločne s manželkou!

06.08.2020 22:09 Topstar.sk Hudba

Zjavne to myslí vážne! Hviezdny spevák zdieľal silný moment spoločne s manželkou!

Archívna reportáž
embed kód
Ten, kto sa aspoň zbežne zaujíma o osobu kanadského speváka Justina Biebera vie, že sa na sociálnych sieťach prezentuje okrem usporiadaného života aj neutíchajúcou vierou v Boha. Tú dokázal a umocnil aj oficiálnym obradom pokrstenia, no nebol pri tom sám.

Spevák Justin Bieber na svojom instagramovom profile zdieľal intímnu fotografiu, ktorá zachytáva moment krstenia jeho a manželky Hailey. Touto ceremóniou chceli Bieberovci osláviť svoju lásku a oddanosť Bohu. Za miesto krstu si vybrali americké Idaho a zúčastniť sa ho mohli osobne iba ich blízki priatelia a rodina.

Avšak aj fanúšikom doprial pohľad na okamihy krstu, ktoré opisuje ako jedinečné, cez fotografie na svojom Instagrame. Tie zachytávajú Justina a jeho manželku v plavkách, ponorených celým telom vo vode. Krstom ich prevádzal pastor ortodoxnej baptistickej cirkvi menom Judah Smith. Ten sa na Instagrame prezentuje ako veľmi pokrokový a moderný mladý pastor, ktorý má rodinu a deti, keďže to táto cirkev povoľuje. Zdá sa, že je pre Justina veľkým duchovným vzorom.

Justin má za sebou divokú minulosť svetovej superstar, vraj aj vďaka viere v Boha sa mu darí úspešne zvádzať boj s démonmi:

"Moment, keď sme sa ja a moja manželka nechali spoločne pokrstiť! Toto bol jeden z najvýnimočnejších momentov môjho života. Vyznať sa z lásky a viery v Ježiša verejne, v prítomnosti našich priateľov a rodiny," napísal Justin k momentke z krstu. Jeho pastor v komentároch priznal, že má zo spomienky na obrad stále zimomriavky. Jeho príspevok si vyslúžil takmer štyri milióny lajkov a množstvo pozitívnych komentárov.

Justin zdieľal fotky z krstu na svojom instagramovom profile:

Fanúšikovia mladého speváka sa úprimne tešia, že Justin zatiahol včas ručnú brzdu a skoncoval s divokým životom, v ktorom nechýbali ani drogy, prostitútky či alkohol. So svojou terajšou manželkou zo slávneho hollywoodskeho rodu Baldwinovcov sa zoznámil síce už v roku 2009, no dlhé roky boli podľa ich slov len najlepšími priateľmi. Oficiálne začali spolu randiť až v roku 2015 po rozchode s Justinovou dlhoročnou láskou, speváčkou Selenou Gomez. Ich lásku vtedy prezradilo spoločné tetovanie, návštevy kostola a dovolenky. V roku 2018 sa párik vzal a odvtedy Justin vedie usporiadaný život. S modelkou Hailey ho okrem lásky zjavne spája aj viera v Boha a pravidelné návštevy kostola.

 

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

22:35 NAJHĽADANEJŠÍ
23:30 Vražedné čísla IV.
00:25 NOVÝ ŽIVOT II.
22:35 OKTAGON ZÁPASENIE
01:00 Profesionáli
01:45 Profesionáli
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
23:55 Spackané plastické operácie II.
01:00 POLICAJTI V AKCII
23:05 Jahôdka a jej kamaráti III.
23:30 Arthur a Minimojovia
23:55 Bob staviteľ
22:10 Královna ledu
00:00 Pomsta zelených draků
01:30 Země naděje