Lucie Bílá zlákala aj Simonu Krainovú! TOTO spáchali bok po boku!

03.08.2020 14:06 Topstar.sk Hudba

Lucie Bílá zlákala aj Simonu Krainovú! TOTO spáchali bok po boku!

Archívna reportáž
embed kód
Čoraz viac sa hlási o slovo udržateľnosť v móde a takzvaný kapsulový šatník. Obľúbili si ho aj niektoré slovenské známe tváre a zdá sa, že aj u susedov si recyklácia oblečenia našla svojich fanúšikov. Vlajkovou loďou by sa dal nazvať aj charitatívny bazárik s oblečením, ktorý už tretí rok usporiadava česká speváčka Lucie Bílá.

Česká Slávica a filantropka usporiadala svoj už tradičný bazár uplynulý slnečný víkend, a tomu zodpovedala aj účasť na tejto charitatívnej akcii. Svojou "troškou" prispela aj modelka Simona Krainová, a tak k Luciinmu bohatému šatníku doplnila niekoľko exkluzívnych kúskov. Výťažok z predaja, ako vždy, venovala svojej rodnej obci Otvovice, ktorá získané financie investuje tam, kde je o ne najväčšia núdza.

Po minulé roky sa vďaka tejto charitatívnej akcii pod taktovkou Lucie Bílej podarilo opraviť miestnu kaplnku či domov dôchodcov. Tohtoročná edícia sa konala tradične v miestnom kultúrnom dome a zúčastnili sa jej stovky zvedavcov aj nákupných maniačok. Lucia bola aj tento rok veľmi štedrá a do bazáru venovala aj úplne novučké kúsky, ktoré predávala doslova za pár drobných.

Lucie nedávno vydala album Tá o mne, ktorý opísala ako zatiaľ najosobnejším. Možno je inšpirovaný aj šťastným obdobím, ktoré so svojou láskou momentálne prežíva:

​Svojich hostí osobne vítala čerstvou kávičkou a na mieste ich obdarovala ručne vyrobenými šperkami, ktoré vyrábala priamo na akcii. Avšak obdarovaná ostala niekoľkokrát aj samotná usmievavá speváčka, drobnosťami ju potešili ako detskí návštevníci, tak aj dospelí. "Ďakujem z celého srdca každému, kto dnes navštívil náš charitatívny bazárik. A teším sa na vás aj zajtra," napísala Lucka v sobotu, po prvom úspešnom dni jej podujatia.

Do bazáriku prispela svojimi kúskami aj prítomnosťou modelka Simona Krainová:

Zdroj: Instagram/Simona Krainová

​Lucie je obľúbená nielen kvôli jej dlhoročnej hudobnej tvorbe a zvonivému hlasu, ale aj pre jej dobré srdce a citlivú povahu. Tú prezentuje nie len na podobných charitatívnych podujatiach, či v porotcovskom kresle známej talentovej šou. 

Fotkami a videom z vydarenej charitatívnej akcie sa Lucie pochválila na svojom Instagrame:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Děkuji z celého srdce každému kdo dnes navštívil náš charitativní bazárek ...A těším se na vás i zítra....L❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila),

Počas koronavírusovej krízy, ani chvíľu neváhala a svoje vyštudované remeslo, krajčírstvo, zúročila pri šití rúšok. Tie následne darovala tam, kde to bolo najviac potrebné. Mnohé podnikania chtivé celebrity by si tak od speváckej divy mohli zobrať príklad, a vyhli by sa niektorým nepríjemnostiam.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

19:30 Noviny TV JOJ
20:25 ŠPORT
20:30 NAJLEPŠIE POČASIE
19:40 Profesionáli
20:25 Cez prsty
22:35 Gangster KA 2: Afričan
19:00 Ochrana svedkov III.
20:10 Columbo
22:00 NAJHĽADANEJŠÍ
19:35 Viking Vicky
19:45 Ruby z dúhy I.
20:00 Z ROZPRÁVKY DO ROZPRÁVKY
18:25 Daddy Cool
20:15 Továrna na sny
22:30 Kolonie