Adele zverejnila fotku, ľudia ju nespoznávajú a chcú dôkaz, že je to ona!

01.08.2020 22:40 Topstar.sk Hudba

Adele zverejnila fotku, ľudia ju nespoznávajú a chcú dôkaz, že je to ona!

Archívna reportáž
embed kód
Britská speváčka Adele bola počas celej profesionálnej kariéry známa ako bacuľka. S váhou okolo sto kíl bola poriadny kus ženskej, no treba povedať, že jej oblé tvary veľmi svedčali. Zrejme nikomu normálnemu by pri jej hlase a speváckych kvalitách ani nenapadlo sťažovať sa na jej postavu.

Adele zaznamenala v ostatnej dekáde obrovský úspech, keď hneď s niekoľkými hitmi dobyla špicu hitparád, nazbierala kopu ocenení a v umeleckej brandži ju považovali za viac, ako len popovú hviezdičku. Dokázala byť dokonale elegantná a krásna aj s kilami navyše. No zjavne bol jeden človek, ktorému jej tvary veľmi nevoňali.

Nebol to s najväčšou pravdepodobnosťou nikto iný, ako samotná 32-ročná Adele. Je totiž známa vec, že ak nie je odhodlaný samotný človek, ani celá armáda ho nedonúti na radikálnu zmenu. A Adele prešlo skutočne poriadnou premenou.

Toto je najnovšia pieseň Beyonce, ktorá ohúrila Adele:

Keď sa na jeseň minulého roku rozviedla s manželom nikto netušil, že o pár mesiacov sa ukáže v absolútne šokujúcej podobe. Adele schudla takmer 50 kíl a skutočne bola na nepoznanie. Neskôr vyšiel na povrch aj spôsob, akým dokázala tak radikálne zmeniť svoju postavu. Nešlo o žiadne zázraky, za každým kilom je drina a najmä skutočne prísna diéta pod dozorom trénera mnohých celebrít.

​Adele sa však za ostatný rok príliš neukazovala, o to väčšiu senzáciu spôsobila akákoľvek jej fotka, alebo video. Teraz na jej Instagram pribudol záber, na ktorom vzdáva hold Beyonce. "Ďakujem ti, kráľovná, že sa vždy cez tvoje umenie cítime byť všetci takí milovaní," napísala k fotke, kde kľačí pod záberom na Beyonce v jej absolútne horúcej novinke s názvom Already.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Thank you Queen for always making us all feel so loved through your art ♥️♥️

Príspevok, ktorý zdieľa Adele (@adele),

Beyonce je ale skutočne na fotke najmenej podstatné. Schudnutá a nenalíčená Adele so zvlnenými vlasmi je totiž skutočne na nepoznanie. Až tak, že ak by človek nevedel, že je na jej profile, ani by mu asi nenapadlo, že je to ona. "Trvalo mi dve minúty, kým som si uvedomil, že toto je Adele," znie jeden z mnohých podobných komentárov. "Na tejto fotke som nenašla Adele," píše druhá. A dokonca sa objaví aj komentár, v ktorom je spochybnené, že to skutočne je Adele. "Musí spraviť nejakú novú pesničku, aby sme vedeli, že je to naozaj ona," napísala istá žena a zozbierala za svoje spochybnenie rýchlo vyše sto lajkov. Podobné reči sa javia byť príliš konšpiračné, no isté je, že Adele sa skutočne zmenila až príliš a niektorí už začínajú mať obavy o jej zdravie.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:00 Prvé oddelenie
05:20 Krimi
05:50 Noviny TV JOJ
05:10 Súdna sieň
06:00 Súdna sieň
07:25 Miláčikovo
05:25 Kutyil s.r.o.
06:10 Presne takto o rok I.
06:55 Presne takto o rok I.
05:00 Zatancuj si s Nely
05:05 Rybičky Flip a Flap
05:15 Tashiho svet
06:00 Až vyjde měsíc
07:40 Cesta za snem
09:25 Osudová láska