Veľká premiéra! Rytmus ukázal FOTKU Sanela po prvýkrát v mori!

26.06.2020 19:45 Topstar.sk Hudba

Veľká premiéra! Rytmus ukázal FOTKU Sanela po prvýkrát v mori!

Archívna reportáž
embed kód
Už vo štvrtok zverejnila Jasmina fotku, ktorou sa pochválila, že si s rodinkou vyrazili užiť more. Konkrétne Jadranské. Vybrali sme známe letovisko Opatija na Istrii, dlho teda cestovať nemuseli. A v piatok čakala Sanela veľká udalosť.

Čo lepšie môžu rodičia pre svoje dieťa spraviť, ako že mu ukážu všetky krásy sveta. Jedným z najúžasnejších darov prírody je pritom nepochybne more. Kopa vitamínu D na slnku, slaná voda, ktorá robí dobre pokožke a napokon aj klíma, ktorá má moc liečiť. To všetko si aktuálne užíva rodinka Vrbovských.

Aj keď vyrazili "len" neďaleko, k tzv. slovenskému moru, nie je to o nič menej hodnotná dovolenka, ako by bola v tej najväčšej exotike. Navyše, Patrik a Jasmina sa ubytovali skutočne v luxusnom apartmáne s obrovskou terasou, ako je jasné zo zverejnenej fotky.

Rytmus spraví pre rodinu čokoľvek, dovolenka pri mori je to najmenej:

​Ešte včera si však malý Sanel užíval len vzduch a krásny západ slnka, sediac v plienke na terase. Dnes už prišiel na rad oveľa silnejší zážitok. "S malým happym prvýkrát v mori," napísal Rytmus k fotke. Otec so synom sú v krištáľovej vode Jadranu a nikde okolo ani noha. Zrejme aj preto, že si nevybrali jednu z hlavných pláží, ako je jasné z veľkých kameňov na dne.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

S malým “happym”prvý krát v mori. ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa @ rytmusking,

Sanel skutočne pôsobí, že je "happy", teda šťastný. Pohodlne posadený vo veľkom plávacom kolese zjavne nemá problém ani s tradične chladnejšou vodou severného Jadranu, najmä v júni.Manželia Vrbovskí tak pokračujú v šnúre výletov a dovoleniek, ktorú im neprerušila ani karanténa pre koronavírus, akurát, že načas si vybrali výlety po Slovensku. Je vysoko pravdepodobné, že aktuálna dovolenka v Opatiji nie je ich posledná tohtoročná cesta k moru.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
17:50 Kosti V.
18:45 Kosti V.
19:45 Profesionáli
17:55 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov II.
20:10 Doktori III.
18:25 Labková patrola I.
18:50 SpongeBob v nohaviciach VIII.
19:15 Sníček a Dúhalka
16:50 Poslední čas na lásku
18:30 Paříž počká
20:15 Mia a bílý lev