Cmoro sa vie o svoje dvojičky postarať, TOTO ale nespraví ani za svet!

Cmoro sa vie o svoje dvojičky postarať, TOTO ale nespraví ani za svet!

Archívna reportáž
embed kód
Už dávno neplatí, že mama stojí pri sporáku a dohliada na starostlivosť o deťúrence. Dnešní rodičia si bežne menia svoje úlohy, a tak čoraz častejšie vidieť v domácnosti makať aj oteckov. Mnohí to dokonca robia s radosťou a plným nasadením, zatiaľ čo ich milované ženy zarábajú peniažky, alebo sa inak realizujú vo svojom živote.

Vrátiť sa k svojej milovanej profesii sa po dvoch rokoch rozhodla manželka slovenského speváka Petra Cmoríka, husľová virtuózka Daniela Lovlin. Dvojročné dvojičky Peťka a Števka nechala doma s oteckom, ten sa teda musí pri dvoch šidlách poriadne obracať.

Avšak podľa vlastných slov nemá Daniela o pohodlí a opatere svojich ratolestí v rukách ocka žiadne pochybnosti. Peter sa s úlohou dvojnásobného otecka rýchlo stotožnil a zvláda všetky úlohy na jednotku. Teda, okrem jednej.

Petrovi Cmoríkovi rastie v jeho dvojičkách konkurencia, hudobný talent totiž mohli zdediť hneď po oboch rodičoch:

„Zvláda to s nimi perfektne. Tato je ich láska, a oni sú s ním úplne spokojní, takže sa vôbec nemusím báť. Zvláda úplne všetko, aj v noci k nim vstane a nechá ma vyspať,“ pochvaľuje si husľová virtuózka rodičovské kvality svojho manžela, speváka Petra Cmoríka. Avšak nájde sa predsa len jedna činnosť v domácnosti, ktorá inak zdatnému oteckovi príliš nejde.

„Jediné, čo nerobí je, že nevarí. To je jediná vec ktorú nerobí. Ale keď im všetko pekne nachystám, aj oblečenie, tak celý deň vedia pekne spolu stráviť. Ale je pravda, že som po polroku preč z domu, takže tiež som zvedavá ako sa mali,“ priznáva sympatická Daniela a jedným dychom dodáva, že o deti nemá obavy. Skôr sa zamýšľa nad svojím mužom, či ho dve živé stvorenia príliš nevyčerpali.

Peter a Daniela sú rodičmi rozkošných dvojičiek, ktoré pred pár mesiacmi oslávili už dva roky:

Keď už sú takto pekne rozbehnutí, natíska sa otázka, či si ešte trúfajú aj na ďalší prírastok. „S Peťom sa o tom rozprávame. Keby to prišlo, tak to prijmeme úplne z láskou. Ale nebudem sa hrať, že som úplne nadšená matka, ktorá všetko zvláda. S dvojičkami je to strašne náročné a vidím, že to aj naďalej bude náročné,“ priznáva šťastná mamička no na záver dodá rozhodne: „Keby prišlo ďalšie bábätko, tak by sme sa určite potešili, ale neplánujeme“. V každom prípade si Peter a Daniela zaslúžia obdiv, ako popri rozbehnutých hudobných kariérach elegantne zvládajú starostlivosť o svoje dvojnásobné životne šťastie v podobe Peťka a Števka.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

20:30 Nový život
21:40 S pravdou von
23:10 Ministri
20:30 Na túto nemám
22:50 Agentka v utajení
01:30 Najlepšie svetové videá V.
21:00 Dr. House VII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas VIII.
22:55 Myšlienky vraha - Správanie podozrivých
21:25 Bob staviteľ XV. - XVIII.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
20:15 Šachový princ
22:10 Černé zlato
00:15 Milosrdné lži