Dokonalosť! Ondrej a Erika Kandráčovci zverejnili čerstvú FOTKU rodiny!

23.05.2020 12:39 Topstar.sk Hudba

Dokonalosť! Ondrej a Erika Kandráčovci zverejnili čerstvú FOTKU rodiny!

Archívna reportáž
embed kód
Ondrej a Erika Kandráčovci sú manželia na pohľadanie, v tom najlepšom zmysle. Práve v týchto dňoch oslavujú dvanáste výročie svadby a javí sa, akoby sa v ich vzťahu nikdy nevyskytol ani mráčik. Naopak, svoju lásku onedlho korunujú už tretím prírastok do rodiny.

Tu a tam sa známy spevák a hudobník z Košíc na sociálnej sieti pochváli fotkou rodiny. A vždy je radosť sa pozrieť. Tentokrát pridal fotku, z ktorej priam srší láska a vzájomná blízkosť všetkých štyroch členov Kandráčovského klanu. Vlastne piatich, hoci ten jeden člen je zatiaľ schovaný.

Už to ale nepotrvá dlho a do sympatickej rodinky pribudne malá slečna. Stav 1:1 sa tak zmení na 2:1, dievčatká budú v prevahe. Ondrík a Emka sa už ale iste obaja svorne na sestričku tešia.

Ondrej aktuálne zverejnil krásnu pieseň venovanú otcovi:

Zrejme to tak už ostane, Ondrej totiž tvrdil, že vždy sníval o troch deťoch. Na druhej strane, u Kandráčovcov by sa iste našlo dosť lásky aj pre štyri deti. Netreba ale predbiehať, teraz je podstatné bábätko v brušku. Ondrej by bol rád aj pri jej príchode na svet, po boku milovanej manželky Eriky. "Ak to bude možné, veľmi rád ju prídem podporiť. Ale verím, že bábätko sa narodí cez týždeň, lebo vtedy mám väčšinou voľno a v piatok a cez víkendy koncertujem. Tak sa s ňou skúsim dohodnúť," povedal Ondrej pred časom netušiac, že pre koronakrízu bude mať času habadej kedykoľvek. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

❤️#rodnehniezda #fotenie #bibienfoto #rodina

Príspevok, ktorý zdieľa Ondrej Kandrac official (@kandrac.ondrej),

Bábätko sa má narodiť koncom júna, teda mesiac po 38. narodeninách mamy Eriky. Zhruba dva mesiace pred pôrodom sa však nejedna rodina rozhodne ešte pre jednu vec - fotenie s bábätkom v brušku. To je už obvykle veľmi výrazné, no stále ešte nastávajúca mamička nie je až taká vyčerpaná, opuchnutá a ubolená, ako to niekedy býva pri konci tehotenstva. Erika a Ondrej už toto profesionálne fotenie majú za sebou a prvou fotkou sa stihli pochváliť na Instagrame. Snáď ich ešte pár svojim fanúšikom ukážu.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PRESTRETÉ
05:10 Súdna sieň
05:55 Súdna sieň
07:20 Panelák IX.
05:00 Kutyil s.r.o. II.
05:30 Moja mama varí lepšie ako tvoja
06:25 POLICAJTI V AKCII
05:00 Sníček a Dúhalka
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:40 Příšerákovi
07:20 Slunce, seno, erotika
09:20 Belmondo