Absolútna láska? Bieber si trúfol na to, čoho sa muži obvykle desia!

20.05.2020 10:55 Topstar.sk Hudba

Absolútna láska? Bieber si trúfol na to, čoho sa muži obvykle desia!

Archívna reportáž
embed kód
Dalo by sa povedať, že všeobecne panujú isté stereoptypy o tom, ktoré činnosti sú vyslovene ženské, a ktoré patria do rúk výlučne mužom. Mladšia generácia však tieto staré zvyky pomaly, ale isto prekonáva. Čoraz častejšie tak vidíme napríklad mužov s líčidlami, či ženy s kladivom v ruke.

S líčidlami v rukách sa na svojej sociálnej sieti objavil aj miláčik prevažne dámskeho publika, americky spevák Justin Bieber (26). Jeho manželka, modelka Hailey, ktorú líčili na prevádzacie móla tie najväčšie kapacity z fachu vizážistov, zverila svoju tvár do jeho rúk.

Vo svojej pravidelnej facebookovej relácii s názvom The Biebers on watch svojich fanúšikov počas karantény púšťajú do súkromia a podľa sledovanosti sa im to aj celkom oplatí. Pre udržanie záujmu vymýšľajú kadečo, najnovšie si vyskúšal Justin svoje vizážistické zručnosti priamo na tvári svojej manželky. „Idem tejto dáme urobiť make up, a je možné, že z nej urobím najlepšie vyzerajúcu ženu na svete. Myslím to úprimne,“ hovorí Justin na videu.

Justin Bieber si zobral za ženu svoju lásku, modelku Hailey Baldwin v roku 2018:

„Vôbec netuším ako sa to robí, je to jasné? Netuším ako začať,“ priznáva spevák, no napriek tomu sa nebojí pokračovať. Jeho 23-ročná manželka ho navádza ako na to, a zdá sa, že ju samotnú jeho počínanie pozitívne prekvapilo. „Chcem, aby si fakt vyzerala dobre. Nesnažím sa z teba urobiť klauna,“ hovorí kanadský spevák s plnou vážnosťou a láskou v hlase svojej vyvolenej. Po niekoľkých minútach jeho snahy je finálny výsledok na svete.

Svoje zručnosti Justin predviedol v jeho facebookovej relácii:

Na veľké prekvapenie divákov, aj samotnej Hailey, jeho dielo vôbec nevyzerá zle. Justin zvolil jemný make-up, s výraznejším rúžom a v kombinácii s Haileynou mladou pokožkou snáď ani nemal čo pokaziť. „No toto ti naozaj vyšlo. Vôbec to nevyzerá zle! Make up artisti buďte na pozore, prichádza Justin!“ hovorí spokojná manželka vo videu.

​Justin Bieber a Hailey Baldwin sa zosobášili ešte v roku 2018 po tom, ako si Justin prešiel neľahkým obdobím psychických problémov a pracovného vyhorenia. Podľa jeho vlastných slov bolo manželstvo s Hailey ten najlepší možný krok v jeho živote. Vďaka nej sa vraj stal lepším človekom. Podľa videí a príspevkov na sociálnych sieťach sa táto dvojka naozaj našla. Bieberovi fanúšikovia veria, že po boku americkej modelky bude spevák šťastný a nezanevrie ani na svoju hudobnú produkciu.

Zdroj: facebook.com/topstar

TV Program

14:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
15:35 POLICAJTI V AKCII
16:30 Simpsonovci IX.
17:00 Simpsonovci IX.
15:50 C.S.I.: Kriminálka Miami III.
16:50 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
16:10 Ocko hrdina
16:20 Zatancuj si s Nely
16:35 Macko Uško
14:55 Kamkoliv půjdeš
16:50 Život ryb
18:30 Životy svatých 1/2