Pekelný zamestnávateľ?! Bývalý bodyguard prehovoril o príšernom správaní Kanye Westa!

19.05.2020 22:00 Topstar.sk Hudba

Pekelný zamestnávateľ?! Bývalý bodyguard prehovoril o príšernom správaní Kanye Westa!

Archívna reportáž
embed kód
Príbehy osobných strážcov, ako aj ostatného pomocného personálu v službách celebrít sú obvykle skutočne veľmi pestré. Niekedy šokujúce, niekedy zábavné, niekedy až prekvapivo príjemné. No občas sú ozaj až hanebné a rozhodne nehovoria v prospech zamestnávateľa.

Hanbiť sa môže aj raper a podnikateľ, 42-ročný miliardár Kanye West. O tom, že mu sláva a bohatstvo stúplo do hlavy svedčia mnohé jeho kroky, napríklad naposledy úporná snaha dostať sa do rebríčku miliardárov v šoubiznise, z čoho si už jeho zostavovatelia z magazínu Forbes robili až žarty.

V dobrom nespomína na manžela Kim Kardashian ani jeho bývalý osobný strážna, Steve Stanulis. V podcaste Hollywood Raw cez web Just Jared zaspomínal na pár skutočne absurdných príkazov či zážitkov, ktoré s Westom zažil.

Kanye West spraví všetko, aby sa zviditeľnil:

Jedným z príkazov, pri ktorých sa možno len chytať za hlavu, je požiadavka, aby chodil bodyguard 10 krokov za raperom. "Je pritom úplne jasné, že vo chvíli, keby sa niekto objavil a chcel niečo spraviť, kým by som dobehol a pokúsil sa tomu zabrániť, už by bolo neskoro," komentoval tento nezmyselný príkaz Stanulis.

Bodyguard sa vystúpením pochválil aj na Instagrame:

Úplne absurdne vyznieva aj zážitok z výťahu, keď bol Steve prvý deň v službe a nevedel, na ktoré poschodie chce Kanye ísť. "To si si nezistil s predstihom, na ktoré poschodie chcem ísť?!" rozčúlil sa údajne raper. Tiež sa bodyguardovi zdalo byť podozrivé, že kamkoľvek išli, vždy tam už čakali paparazzovia. "Neexistuje, že to vopred nevedeli. Určite im niekto volal vopred," tvrdí presvedčený Stanulis. A nakoľko je Kanye priam posadnutý pozornosťou médií, je to aj vysoko pravdepodobné. Isté je, že zrejme neexistuje suma, za ktorú by sa chcel bodyguard vrátiť do služby k rodine Kanyeho a Kim.

Zdroj: justjared.com/topstar.sk

TV Program

20:35 9-1-1
21:30 9-1-1
22:30 NAJHĽADANEJŠÍ
20:25 Na ulici po opici v žltých šatách
22:30 Let Fénixa
00:55 DEDIČSTVO
21:00 Dr. House VIII.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami II.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXII.
21:05 Okido I.
21:25 Bob staviteľ
21:35 Krtko
20:15 FILM TÝDNE: PREMIÉRA NA JOJ CINEMA: Jim Knoflík, Lukáš a lokomotiva Ema
22:10 Hellboy: Královna krve
00:10 Strážce spravedlnosti II.