Jasno
-5°
Bratislava
Oldrich
3.12.2023
Druhé dieťa tak rýchlo?! Anita Soul v tom má jasno!
Zdielať na

Druhé dieťa tak rýchlo?! Anita Soul v tom má jasno!

Slovenská soulová speváčka a častý doprovod našich najväčších speváckych hviezd, 34-ročná Anita Soul, sa v septembri stala mamou. Po takmer deviatich mesiacoch od pôrodu je z nej už ostrieľaná mama, ktorá má zabehnutý režim, pozná potreby svojho syna a vie, kedy a či si môže od neho odbehnúť za prácou. S druhým bábom by to také ľahké zrejme nebolo.

Anita Bertóková, ako znie skutočné meno Anity Soul, si svojho 8-mesačného synčeka Markusa naplno užíva. Už pár mesiacov sa ale aspoň jednou nohou občas vracia k svojej milovanej práci - k spevu. Priznala však, že je to občas veľmi náročné.

​Anita Soul prednedávnom vystúpila spolu s Rytmusom a kapelou Opoštáris na koncerte, ktorý potešil nielen online sledovateľov, ale aj obyvateľov sídliska. Uskutočnil sa totiž medzi domami, priamo pod oknami obyvateľov sídliska.

Koncert si môžete pozrieť tu:

Väčšinu ľudí by takéto prekvapenie skôr potešilo, no mamičky uspávajúce svoje deti možno ani nie. Anita je ale z iného cesta. "Keby mi zabúšila takáto dobrá kapela, tak by som mu povedala, že nespi a počúvaj," povedala Anita s úsmevom, čo by asi tak odporučila svoju synčekovi.

Anita si materstvo užíva:

Ako hudobníčka a milovníčka muziky by Anita nepochybne akýkoľvek koncertík určite uvítala, napriek tomu sa za bežných okolností snaží svojmu synčekovi dopriať pokoj. No tvrdí, že malý Markus hudbu miluje. Je to vraj dieťatko, ktoré nevystrája a údajne je veľmi tichučké, aj napriek tomu má toho Anita občas dosť. "Som unavená, hlavne preto, ze nám idú zúbky, ale zvládam to," opísala speváčka náročnú časť života batoľaťa a jeho mamy.

​Pozornosť, čas, energia. Všetko sa od narodenia jej prvorodeného syna sústreďuje len na neho, čo je aj prirodzené. Aj hudba je tak momentálne u Anity na druhom mieste. "Som matka na sto percent, ale život sa mi zmenil," priznala. Napriek tomu sa to snaží prepájať a zdá sa, že celkom úspešne. No na druhú ratolesť nemá ani pomyslenia. "Nie, bábätko je krásne, ale musím priznať, že keby som mala dvojičky, ako niektoré moje kamarátky, ktoré fakt obdivujem, lebo to musí byť hrozne náročné sa starať o dve deti naraz," čím povedala jasne, že druhé tak skoro nehrozí.

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie