Lucie Bílá otvorene! Túži po bábätku a TOTO je jej plán!

17.05.2020 11:58 Topstar.sk Hudba

Lucie Bílá otvorene! Túži po bábätku a TOTO je jej plán!

Archívna reportáž
embed kód
Lucie Bílá tvorí už tri roky pár s 36-ročným Radkom Filipim. To je obvykle vek, keď už aj muži vážne pomýšľajú na založenie rodiny, ak tak už nespravili. Radek to ale nebude mať také jednoduché. Lepšie povedané, ak chce ostať s Lucií, na vlastné bábo asi musí zabudnúť.

Lucie Bílá má 54 rokov, žiaľ, príroda to zariadila tak, že ženy majú len obmedzený čas na materstvo. Zlatá slávica už na vlastné bábätko zrejme nepomýšľa, no to jej nebráni o malom uzlíčku lásky snívať.

Aj keď to už nejde vlastnými silami, nič nie je stratené. Na to sú deti, aby sa rodičom neskôr postarali o bábätko, za ktoré navyše nenesú už absolútnu zodpovednosť. Staré mamy a starí otcovia sú už len na rozmaznávanie vnúčat, ako sa hovorí.

Lucie sa naposledy pokúšala o bábätko s bývalým manželom Václavom Bártom, alias Noidom, následkom bol zhoršený zdravotný stav:

​Lucie Bílá má syna Filipa s bývalým manželom Petrom Kratochvílom. Filip má 25 rokov, a tak mu už nebráni v tom, aby sa stal otcom. Ak už našiel dobrú partnerku a cíti sa na takú zodpovednosť. Je možné, že mama ho tak trošku postrčí.

Na Instagram totiž aktuálne pridala fotku maličkého bábätka. Je to Amálka a je pravnučka Luciinej dobrej kamarátky, ako uviedla. "Nie je nič krajšie, ako bábätká. Tak si hovorím, že zavolám Filipovi, nech sa poponáhľa," vyslovila prianie a zároveň plán, ako si také rozkošné bábo ešte dopriať.

​Jedinou chybou sa zdá byť to, že nie je jasné, či má Filip priateľku. Svoje súkromie dokonale stráži a keďže žije vo Francúzsku, má výhodu úplného utajenia pred domácimi fanúšikmi.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

08:15 Doba ľadová
09:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
11:20 Diabol nosí Pradu
08:15 Návrat do budúcnosti 3
10:45 Šťastný Luke
12:45 Prvé oddelenie
07:55 Keď je pečenie umenie III.
08:40 Hotelová inšpekcia XV.
09:35 Hotelová inšpekcia XV.
08:15 Viking Vicky
08:35 Máša a medveď II.
08:40 Rapotáčik
07:10 Lord of the Dance
08:55 Psí poslání
11:05 Čarodějovy hodiny