Posledná rana pre Kelly Family! Bez NEHO to už nepôjde!

16.05.2020 14:12 Topstar.sk Hudba

Posledná rana pre Kelly Family! Bez NEHO to už nepôjde!

Neexistuje snáď človek, ktorý mal v 90. rokov prístup k rádiu a nepoznal by Kelly Family. Rodina vlasáčov bola absolútnou ikonou tej doby a či to niekto priznal, alebo nie, aspoň jeden z ich hitov si iste každý pohmkával. O to viac potešili dnes už starnúcich fanúšikov, keď ohlásili návrat.

Chrlili hity, vypredávali štadióny, lámali srdcia. To všetko sa im darilo napriek tomu, že vyzerali ako spred sto rokov. Írsko-americká rodina vlasáčov trhala rebríčky v 90. rokoch, po poslednom albume z roku 2004 sa však po nich zľahla zem, hoci koncertovať prestali ešte pár rokov predtým.

​Možno za tým bol aj zlý psychický stav Paddyho, zrejme dievčatami najobletovanejšieho "Kellyho". Nedokázal uniesť slávu a neslobodu popularity a po depresiách a myšlienkach na samovraždu spravil zásadný krok - zavrel sa na 6 rokov do kláštora. No nestal sa z neho mních, v roku 2013 sa oženil so svojou tínedžerskou láskou.

Pripomeňte si jeden z najväčších hitov kapely:

Paddy sa vrátil aj k hudbe, no už nie v rámci kapely, ale ako sólista. Presedlal na piesne s kresťanskou tématikou. Zvyšok rodiny sa pokúsil oživiť zašlú slávu v roku 2017. Bolo jasné, že fanúšikovia nezabudli, dokázali totiž opäť plniť veľké haly. Vydali nový album a zdalo sa, že pôjdu ďalej. No tentokrát po troch rokoch odchádza člen, bez ktorého to už skutočne nepôjde.

Angelo vysvetlil všetko vo videu na Instagrame:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Statement zum Kelly Family Ausstieg. „Die Band verlasse ich, aber die Familie nie!“ Love you all ❤️ #kellyfamily #thekellyfamily #angelokelly

Príspevok, ktorý zdieľa Angelo Kelly (@angelokellyofficial),

Paddy a Angelo boli hlavní sólisti kapely. Dlhovlasý blondiačik sa ale rozhodol, že už stačilo. Má vlastnú rodinu, päť detí a manželku, ktorý chce venovať čas. Od kapely ale odchádza v dobrom a na vzťahu s rodinou sa nič nemení. "Myslím, že sme dosiahli oveľa, oveľa viac, a zažili oveľa viac, ako sme čakali. Musím ale priznať, že to bolo strašne veľa práce, najmä pre mňa. Som totiž ten, kto robí všetko až extrémne. V živote som toľko nepracoval, musím priznať, ako tieto tri roky," hovorí 38-ročný Angelo.

Angelo má skutočne veľmi peknú rodinku:

Dodal, že tento odchod je oveľa lepší, ako ten pred 20 rokmi a rodina ostáva naďalej pevne spojená. "Opúšťam kapelu, ale rozhodne nie rodinu," povedal Angelo a dodal, že verí, že Kelly Family bude pokračovať ďalej. To je skutočne otázne, lebo keď odišli dvaja lídri, ostáva už len torzo. Angelo ale s tvorbou nekončí, s vlastnými deťmi a manželkou v hudbe pokračujú, vydali už dokonca aj album. Kapela sa volá Angelo Kelly and Family.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:30 Prvé oddelenie II.
05:55 Krimi
06:25 Noviny TV JOJ
05:05 Prvé oddelenie
05:40 Súdna sieň
06:40 Súdna sieň
06:05 BUČKOVCI 3
07:25 Keď je pečenie umenie III.
07:55 Keď je pečenie umenie III.
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:05 12 darů do života
07:10 Lord of the Dance
08:55 Psí poslání