Jasno
Bratislava
Vanda
7.2.2023
Kristína má toho už dosť! Praje si už len TOTO
Zdielať na
Hudba

Kristína má toho už dosť! Praje si už len TOTO

Archívna reportáž

Pre momentálnu situáciu v súvislosti s koronavírusom museli mnohí umelci zrušiť vystúpenia a koncerty. Nevyhla sa tomu aj bývala reprezentantka Slovenska v speváckej súťaži Eurovízia, Kristína Peláková. Avšak napriek tomu zostáva pokojná.

Panikou podľa sympatickej speváčky zatiaľ nikto nič nevyriešil. Keď má niekto podľa 32-ročnej Kristíny Pelákovej pozitívny prístup neznamená ignoráciu problému. Na nevyžiadaný voľný čas si veľmi rýchlo našla náhradný program a na zbytočný strach o budúcnosť nemá čas.

Slovenská speváčka Kristína sa v týchto dňoch snaží udržať si zdravú myseľ a zbytočne sa nestrachuje. „Pozitívny prístup podľa mňa nie je o tom, že situáciu zľahčujete... Na druhej strane si myslím, že by sme sa už v súčasnosti mohli vrátiť do normálneho života. Prajem si, aby sa táto situácia ustálila. Prajem to nielen Slovensku, ale, samozrejme, celému svetu,“ vyslovila svoje želanie Kristína.

Kristína ukázala v relácii V siedmom nebi, že má okrem pekného hlasu aj dobré srdiečko:

​Karanténa a plošné rušenie koncertov sa známej speváčky dotkli tiež. „Zrušili sa mi všetky koncerty, ktoré boli naplánované od marca až do augusta a ďalej sa ešte ukáže. Všeobecne mám toto obdobie vždy také pokojnejšie, takže to vyšlo presne v tej chvíli, keď bývam aj zvyčajne skôr v tvorivej ako v koncertnej fáze,“ uviedla 32-ročná rodáčka zo Svidníka, ktorá trávi už od polovice marca dni s manželom v dome v obci pri Bratislave.

Veľkou vášňou mladej interpretky je i záhradka. „Už začína v záhrade všetko rozkvitať, každý strom a krík má svoje načasovanie, je to úžasné. Máme už krásne rozkvitnutú magnóliu, levandule a hortenzie sa už tiež prebúdzajú... Záhradkárčenie a pestovanie som teraz začala spoznávať ešte viac ako predtým. S mojím mužom sme si zadovážili kvetináče so samozavlažovacím systémom a posadili sme rôzne druhy zeleniny - cuketu, cherry paradajky, šaláty, bylinky a rôzne druhy ovocia.“ vyznala sa.

Kristína trávi svoj voľný čas v prírode, kde naberá inšpiráciu:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

??

Príspevok, ktorý zdieľa Kristína Peláková (@kristinapelakova),

Les, príroda a záhradka ju totiž veľmi inšpirujú k tvorbe. „Popri záhradkárčení a prechádzkach prírodou, samozrejme, aj tvorím. Mala som dlhšie obdobie, keď som sa potrebovala stíšiť a vrátiť sa späť k tvorbe mojich vlastných piesní, ktorá ma veľmi napĺňa. Je to ako so sadením a pestovaním v záhrade. Už dlhšiu dobu pracujem na svojom novom albume, teraz chcem ešte niečo hudobné zasiať, posadiť a uvidíme, čo bude ďalej...,“ poznamenala.

Prírode bola venovaná aj pieseň Horehoronie, ktorou Slovensko reprezentovala na Eurovízii v roku 2010:

Jediné, čo sa jej v ostatných týždňoch zmenilo, je, že momentálne nič sama neorganizuje. „Už dlhší čas som si neplánovala veľké samostatné koncerty. Menšie koncerty si však stále užívam a vždy sa teším na kontakt s ľuďmi a fanúšikmi. Som zvedavá, kedy to zase naštartujeme. Dúfam, že to nebude také vážne a že sa budeme čoskoro zas spoločne baviť, spievať a užívať si život naplno,“ uzavrela speváčka.

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie