Koronavírus postihol aj Lady Gaga! Spravila preto TOTO rozhodnutie!

25.03.2020 22:23 Topstar.sk Hudba

Koronavírus postihol aj Lady Gaga! Spravila preto TOTO rozhodnutie!

Archívna reportáž
embed kód
Mal to byť pompézny návrat. Od piateho štúdiového albumu 33-ročnej Lady Gaga s názvom Joanne už uplynuli štyri roky. Avšak koronavírus zamiešal karty aj v plánoch talentovanej speváčky.

Americká speváčka Lady Gaga sa pre pandémiu napokon rozhodla odložiť vydanie svojho šiesteho štúdiového albumu Chromatica.

Rozhodla sa tak v dôsledku pandémie nového koronavírusu. "Hoci verím, že umenie je jednou z najsilnejších vecí, ktoré máme, aby nám poskytovali radosť a vzájomné uzdravovanie počas týchto časov, jednoducho sa mi nezdá správne vydať tento album so všetkým, keď sa deje toto všetko s globálnou pandémiou," uviedla na sociálnych sieťach, kde, okrem iného, napísala, že pre koronavírus odkladá aj koncerty v Las Vegas. Nový termín vydania Chromaticy, ktorý by mal byť ešte tento rok, plánuje oznámiť čoskoro.

Album Chromatica sa mal dostať na trh 10. apríla. Speváčka z neho už zverejnila singel Stupid Love:

Interpretka väčšinu svojho vyhlásenia na sociálnych sieťach venovala vážnosti pandémie a dôležitosti preventívnych opatrení, akým je sociálne dištancovanie. "Dávam prednosť tomu, aby sme tento čas strávili tým, že sa sústredíme na hľadanie riešení. Je pre mňa dôležité, aby sa pozornosť sústreďovala na získanie nevyhnutného zdravotníckeho vybavenia pre zdravotníckych pracovníkov, zabezpečenie toho, že deti, ktoré sú odkázané na jedlo vo verejných školách dostanú potrebnú pomoc, a na to, aby sme pomohli tým, ktorých táto pandémia finančne postihne," uviedla.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Lady Gaga (@ladygaga),

Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, sa preslávila skladbami Just Dance a Poker Face z debutového albumu The Fame (2008). Po ňom nasledovali štúdiovky Born This Way (2011), Artpop (2013), Cheek To Cheek (2014), ktorú nahrala so spevákom Tonym Bennettom, a Joanne (2016).

Zahrala si vo filmoch ako Machete zabíja (2013), Sin City: Ženská, pre ktorú by som vraždil (2014) či v piatej a šiestej sérii antológie American Horror Story (2011) s podtitulmi Hotel a Roanoke, pričom za výkon v sérii Hotel získala Zlatý glóbus.

Vďaka piesni Shallow zo snímky Zrodila se hviezda (2018), kde sa predstavila v hlavnej role, získala Zlatý glóbus a Oscara. Soundtrack filmu a ďalšia pieseň z neho - I'll Never Love Again - jej zas vyniesli dve ceny Grammy. Okrem toho má na konte ďalších deväť Grammy a tiež ďalšiu nomináciu na Oscara za pieseň Til It Happens To You z dokumentu The Hunting Ground (2015).

Zdroj: SITA/youtube.com/instagram/topstar.sk

TV Program

17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
19:00 Krimi
17:20 Simpsonovci VII.
17:50 Kosti V.
18:45 Kosti V.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov II.
17:45 Najmenší slon na svete
17:55 Arthur a Minimojovia
18:25 Labková patrola I.
16:50 Poslední čas na lásku
18:30 Paříž počká
20:15 Mia a bílý lev