Daniel Landa ide do boja! A TOTO radí všetkým!

19.03.2020 12:18 Topstar.sk Hudba

Daniel Landa ide do boja! A TOTO radí všetkým!

Archívna reportáž
embed kód
Český spevák Daniel Landa zažil vo svojom osobnom aj profesionálnom živote niekoľko zakopnutí, no tieto časy sú už, zdá sa za ním. Dnes sa opäť prezentuje tým, čo mu ide najlepšie a to je hudba.

Zároveň v čase domácej karantény svojich fanúšikov na sociálnej sieti 52-ročný spevák morálne podporuje a motivuje zostať silnými aj počas týchto ťažkých časov. A to ako prostredníctvom statusov, tak aj svojimi skladbami.

Už pred pár dňami aktualizoval svoju profilovú fotku, na ktorej má tvár prekrytú čiernym rúškom, za čo si vyslúžil prílev sympatií od svojich fanúšikov. „Je dobré dodávať ľudom odvahu a povzbudiť ich vlastným príkladom, pretože mnoho ľudí sa ešte stále hanbí nosiť rúško, alebo jeho alternatívy,“ s uznaním komentuje jeden s fanúšikov pod fotkou.

Dan Landa povzbudzuje svojich fanúšikov aj svojimi skladbami:

Spevák svojim fanúšikom zdieľal aj skladbu Šmouha s prísľubom, že sa dočkajú aj jeho živého vstupu. „Verím, že táto doba by mohla našich ľudí skôr zomknúť,“ vyjadril sa Dan a zaželal všetkým veľa síl.

Dan Landa sa zamyslel nad momentálnou situáciu vo svojom príspevku na sociálnej sieti:

V najnovšom príspevku sa zamýšľal nad následkami koronavírusu a vyvodil niekoľko zaujímavých poznatkov. Medzi najpálčivejšími uviedol nutnosť nosenia rúška, či spomaliť sa šíriacu nákazu karanténou. No vyslovil aj hlbšie myšlienky, ako je nutné spolu držať a uvedomiť si, že naši predkovia boli na tom väčšinou o veľa horšie. Na záver dodal: „Nič moc s tým teraz neurobím, idem si zapnúť klavír a odhryznúť z horkej čokolády.“ Aj taká jednoduchá vec je niekedy skvelým liekom na nervy.

Zdroj: facebook/youtube.com/topstar.sk

TV Program

05:05 Prvé oddelenie II.
05:30 TOP STAR
05:50 Noviny TV JOJ
05:05 Súdna sieň
05:50 Súdna sieň
06:30 Súdna sieň
06:10 Rozum v hrsti
07:35 Dr. Dokonalý
08:30 Dr. Dokonalý
05:00 Rybičky Flip a Flap
05:05 Sníček
05:15 Tashiho svet
05:50 Příšerky z vesmíru
07:25 Americká Miss India
09:15 Velký draft