Jágr, Pohlreich, Zounar a ďalšie hviezdy PROSIA o odpustenie!

15.02.2020 02:05 Topstar.sk Hudba
Jágr, Pohlreich, Zounar a ďalšie hviezdy PROSIA o odpustenie! Zdroj: youtube/print screen
Tak sa nehnevaj! To je prosba, ktorá zaznie z úst plejády českých celebrít. Dať dokopy zvučné mená šoubiznisu našich západných susedov sa podarilo spevákovi Marekovi Ztracenému. Dokonca sa preto aj poctivo naučili text.

Iste, nejde o žiadny hamletovský výkon, ale aj tak je sympatické, že sa hviezdy typu hokejista Jaromír Jágr, šéfkuchár Zdeněk Pohlreich, moderátor Ray Koranteng, herec Martin Zounar, komik Richard Genzer, či herec Pavel Trávníček podujali na túto úlohu.

Názov piesne znie "Tak se nezlob" a nie náhodou ju 35-ročný Marek Ztracený odpremiéroval na Valentína. To je obvykle doba, keď muži nielen vyznávajú lásku, ale si aj sypú popol na hlavu, ak je začo.

Podľa textu pesničky je napokon takmer vždy začo: "Tak sa nehnevaj, že som taký vôl a nedelil som sa s tebou na polovicu, a zabudol som sa ťa občas spýtať, ako sa máš a čo si na raňajky dáš". Marek Ztracený v texte skutočne spomenul kopu vecí, ktoré mnohí muži nerobia, pričom by tým svoje partnerky iste potešili. Prekvapivé je, že celé dielko vzniklo v priebehu štyroch dní.

S vtipným textom a hviezdnym obsadením si český spevák vystačil aj s jednoduchým bielym pozadím. Za pol dňa od zverejnenia si klip pozrelo takmer dvestotisíc ľudí, nazbieral kopu palcov hore a pribudli takmer výlučne pochvalné komentáre. Nielen od žien.

Zdroj: youtube/blesk.cz/topstar.sk

TV Program

08:30 Súdna sieň
09:35 Súdna sieň
10:55 POLICAJTI V AKCII
08:40 Panelák VII.
09:50 IQ TAXI
10:45 Najkrajšie bývanie III.
08:25 DEDIČSTVO
09:50 Vražedné čísla IV.
11:05 Vražedné čísla IV.
09:05 Pat a Mat
09:15 Medzi nami zvieratkami
09:20 Knihy od Stonožky
08:55 Iluzionista
10:55 Pomáda: Živě
13:15 Hvězda na střední