Blonďavá JOJkárka prezradila sladké tajomstvo! Bociana ale musel zastúpiť medveď!

Blonďavá JOJkárka prezradila sladké tajomstvo! Bociana ale musel zastúpiť medveď!

Archívna reportáž
embed kód
Pre zamilovaný pár iste niet krajšej noviny! Barbora Krajčírová, známejšia pod svojím dievčenským priezviskom Rakovská, zverejnila správu, že jej dcérke pribudne tento rok súrodenec.

Osem rokov tvorila 33-ročná Barbora, vtedy ešte Rakovská, pár s hudobníkom Tomim Popovičom. Narodila sa im dcérka Amia, ktorá bude mať už 9 rokov. No potom prišiel rozchod.

Barbora ale nebola dlho sama, naopak. Pomerne prekvapivo onedlho po prevalení nového vzťahu išla rovno do svadobných šiat.

Pred rokom sa Barbora predviedla v tejto súťaži na JOJ:

Na jeseň pred dvomi rokmi si na utajenej svadbe vzala komunálneho politika Ľuboša Krajčíra. Ale aby bola ich láska dokonalá, chýbal tomu spoločný potomok.

To sa tento rok zmení. Barbora sa na Instagrame pochválila fotkou s rukou na brušku. Po boku jej stojí veľký plyšový medveď. "Pôvodne som sa chcela odfotiť s bocianom, ale zistila som, že doma žiadneho nemáme. Nevadí, na zakrytie istých partií, ktoré už vidno, poslúžil aj medveď," okomentovala fotku nastávajúca dvojnásobná mamička.

Moderátorka bude už zrejme aspoň v piatom mesiaci, keď hovorí o brušku. To sa ale môžeme len domnievať. Istá je len radosť v rodine Krajčírovcov. "Je to veľká pokora a radosť z toho, že príroda je skrátka najväčší zázrak a my sa tešíme, že nás bude o jedného viac," dodala Barbora a ďalšou fotkou poďakovala za množstvo blahoprianí.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
16:50 Simpsonovci VII.
17:20 Simpsonovci VII.
17:50 Kosti V.
16:50 Súdna sieň
17:55 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov II.
17:15 Máša a medveď I.
17:25 Ovečka Shaun I.
17:35 Knihy od Stonožky
16:50 Poslední čas na lásku
18:30 Paříž počká
20:15 Mia a bílý lev