Veľké vyznanie Dare Rolins! Miro Jaroš si vylial srdce!

15.12.2019 16:12 Topstar.sk Hudba

Veľké vyznanie Dare Rolins! Miro Jaroš si vylial srdce!

Archívna reportáž
embed kód
Dara Rolins by iste nemala o nápadníkov núdzu, ak by chcela mať vzťah. No nezbožňujú ju len jej fanúšikovia, ale aj kolegovia. S veľkým priznaním teraz prišiel idol detí - Miro Jaroš.

Darinka Rolincová bola milovaná speváčka azda pre všetky deti narodené v Československu v 70. a 80. rokoch. Je ale jednou z mála detských hviezd, ktoré si dokázali slávu udržať po celý život.

Darinku zbožňoval aj malý Mirko Jaroš zo Žiliny. Je od Dary o 6 rokov mladší, no jeho láska evidentne pretrvala až do dnešných dní.

Miro sa preslávil ako spevák pre deti:

Reč je, samozrejme, o platonickej láske, alebo skôr o veľkom obdive. Vďaka tomu, že sa stal z Mira Jaroša stal spevák, spoznal sa s Darou aj osobne.

Na svoj Instagram teraz pridal krásne vyznanie. "Stretnúť Daru je vždy zážitok! Jediná naša speváčka, ktorej diskografiu mám doma - už od 1981, chápeš?! Môj detský idol - vďaka jej pesničkám som začal spievať aj ja. Idoly prichádzajú, aj odchádzajú. Dara zostáva," napísal Jaroš v prvých vetách k spoločnej fotke s Darou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Stretnúť Daru je vždy zážitok? Jediná naša speváčka, ktorej diskografiu mám doma - už od 1981, chápeš?!? Môj detský idol - vďaka jej pesničkám som začal spievať aj ja? Idoly prichádzajú, aj odchádzajú. Dara zostáva. Nikdy som ju nevidel v zlej nálade, vždy pozitívne žiari?Dávnejšie, na DOD v @tvmarkizaofficial som ju videl ako sa fotí s fanúšikmi a rozdáva úsmevy. Mal som vtedy blbý deň, tiež som sa síce fotil, ale do smiechu mi nebolo? Pýtal som sa jej, ako to celé tie roky zvláda a dodnes si pamätám, čo mi povedala: “Práca, ktorú máme je dar. Nie vždy máme svoj deň, ale bez týchto ľudí, ktorí sa chcú s nami fotiť, by sme ju nemali. Je to to najmenej, čo pre nich môžeme urobiť a ako im poďakovať.❤️ Ďakujem @dararolins_vermi často si na to spomeniem?Rád som ťa videl? #olo #ambasador #fun #idol #wisdom #laugh #selfie #zberateľ #úplňok #star #fanúšik #galgan

Príspevok, ktorý zdieľa Miro Jaros (@jarosmiro),

Dôležitejšie sú ale slová, ktoré nasledovali. Miro si zaspomínal, ako raz Daru stretol na jednej akcii, ona žiarila a rozdávala úsmevy, on nemal práve najlepší deň. "Pýtal som sa jej, ako to celé tie roky zvláda a dodnes si pamätám, čo mi povedala. 'Práca, ktorú máme je dar. Nie vždy máme svoj deň, ale bez týchto ľudí, ktorí sa chcú s nami fotiť, by sme ju nemali. Je to to najmenej, čo pre nich môžeme urobiť a ako im poďakovať'," odcitoval Miro Darine múdre slová. A dodal, že si na ne odvtedy často spomína.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

12:20 NOVÝ ŽIVOT
13:20 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
14:50 Dvanásť do tucta 2
12:15 NA CHALUPE
13:55 Rodinné záležitosti
15:05 Profesionáli III.
11:55 UHÁDNI MÔJ VEK
12:50 Vražedné čísla VI.
13:40 Vtierka Castle II.
12:25 Krtko
12:35 Bolek a Lolek na prázdninách
12:45 Bob a Bobek králiky z klobúka
11:10 Kde je Albert?
12:45 Velký draft
14:45 Mia a bílý lev