TAKTO si Karel Gott vyberal milenky z publika! Neraz mu rodičia núkali svoje dcéry!

26.10.2019 12:03 Topstar.sk Hudba

TAKTO si Karel Gott vyberal milenky z publika! Neraz mu rodičia núkali svoje dcéry!

Archívna reportáž
embed kód
Karel Gott bol 60 rokov superhviezdou. Fešák, bohatý, populárny, s prekrásnym hlasom. Nečudo, že polovica republiky bola do neho zamilovaná. A keďže si život užíval plnými dúškami, patrili k nemu aj ženy. Veľa žien.

Nie je tajomstvom, že božský Kája, ktorý svet opustil 1. októbra, mal kvantá fanúšičiek. Mnohé z nich by pre maestra spravili čokoľvek, dostať sa do jeho postele bola pritom pre nejednu najvyššia méta. Tomu sa odoláva ťažko a Karel s tým zas až tak zjavne bojovať nechcel, píše portál Ahaonlie.cz.

Trošku zo zákulisia prezradila jeho niekdajšia vokalista, 75-ročná Vlasta Kahovcová. Tvrdí, že ženy si vyberal neomylne a vždy už vopred vedeli, ktorá to bude.

Fanúšikovia Karla Gotta za ním trúchlia aj po jeho smrti:

"Skrátka si chcel len tak užiť. Vyberal si väčšinou z fanúšičiek v publiku. Musím ale uznať, že to vždy bola buchta, ktorá v sále absolútne žiarila. Takým dievčatám sme hovorili strelnica," priznáva Vlasta, ako volali Karlove náhodné známosti.

Neboli to ale len jeho fanúšičky z publika, z ktorých si spevák mohol vyberať. Vokalistka Vlasta prezradila ešte šokujúcejšie fakty. "To prišla rodinka v Mercedese, pred hotelom vystúpila a to svoje dievčatko, načačkané a upravené, doslova strkali pred sebou. Prišli skutočne s tým, že Karel si ich dcérenku všimne. Niekoľkokrát sa to aj podarilo," opísala neveľmi sympatické praktiky niektorých rodičov Vlasta. Dodala ale, že hoci išlo o mladé dievčatá, vždy boli iste plnoleté. 

Najväčšie fanúšičky, priam úplne posadnuté, mal zlatý slávik v Nemecku, niektoré vraj mali vlastný autobus a prešli celú krajinu Karlovi v pätách.

Zdroj: ahaonline.cz/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:10 Simpsonovci XXIV.
05:45 DIVOKÉ KONE II.
07:20 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:10 Dr. Dokonalý
05:50 Profesionáli VI.
06:20 NAŠI III.
05:10 Sherm a jeho mikróby
05:25 Ferdo Mravec
06:00 Altair v Hviezdnom kráľovstve
05:50 I pro lásku se zabíjí
08:05 Bella a Sebastian 3: Přátelé navždy
09:45 Lagerfeld - důvěrné