Knechtovej bývalý v rukách polície, ona už má za neho v posteli náhradu!

21.07.2019 21:20 Topstar.sk Hudba

Knechtovej bývalý v rukách polície, ona už má za neho v posteli náhradu!

Archívna reportáž
embed kód
Katarína Knechtová sa ešte počas porotcovania v spevácky súťaži zahľadela do o 19 rokov mladšieho súťažiaceho Petra Borkovca. Ten vykazoval známky nezodpovednosti už počas nakrúcania a nič sa odvtedy nezmenilo. Naopak, je to stále horšie.

Len pár mesiacov vydržal vzťah 38-ročnej Knechtovej a zajačika Borkovca. Zrejme aj ona rýchlo pochopila, že to nemá perspektívu. Nie pre vekový rozdiel, ale skôr pre jeho problémy s alkoholom a z toho plynúce komplikácie.

Jeden z najzávažnejších prešľapov pritom vykonal uplynulý týždeň, keď ho polícia zadržala v jednom pražskom klube, ako píše portál Blesk.cz. "Odskočil si na záchod a povedal nám, že si ide od manažérky vziať peniaze. A a potom ušiel. Prepil zhruba tisíc českých korún a neskôr sme zistili, že nám z tržby ukradol ešte päť tisíc a drobné," povedala nahnevaná majiteľka podniku.

Intímna informácia z Knechtovej spálne:

Úplne iný príbeh zažíva Knechtová. Tá si práve zabezpečila vernú lásku, ktorá nikdy nesklame. Iste, nie je to človek. Novým prírastkom je šteniatko drsnosrstého jazvečíka. "Ahoj, volám sa Tonya a budem s vami bývať a cestovať. Takže už sme tri," pochválila sa prírastkom speváčka.

Treťou do partie je sučka francúzskeho buldočka Kaja. Katke sa nedarí nájsť partnera na trvalý vzťah a vzhľadom k jej veku je už pomaly čas na založenie rodiny. Zatiaľ jej ale budú robiť spoločnosť dve chlpaté "parťáčky".

Zdroj: blesk.cz/instagram/topstar.sk

TV Program

16:30 PRESTRETÉ
17:30 NOVINY
17:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
17:00 Simpsonovci IX.
17:30 Kosti VIII.
18:30 Kosti VIII.
16:50 Súdna sieň
18:00 Súdna sieň
19:00 Ochrana svedkov IV.
17:25 Ovečka Shaun III.
17:35 Knihy od Stonožky
17:40 Najmenší slon na svete
16:50 Život ryb
18:30 Životy svatých 1/2
20:15 FILM MĚSÍCE: Ten dvanáctý