Dara už nedokázala ignorovať poznámky o svadbe! TOTO je jej reakcia na Rytmusa a Jasminu!

09.06.2019 10:49 Topstar.sk Hudba

Dara už nedokázala ignorovať poznámky o svadbe! TOTO je jej reakcia na Rytmusa a Jasminu!

Archívna reportáž
embed kód
Asi nikto by nechcel byť v koži Dary Rolins. Ešte pred niečo vyše rokom tvorila pár s Rytmusom, vydržali spolu slušných sedem rokov. Odkedy sa ale dal dokopy s Jasminou, neustále jej to niekto pripomína.

Obzvlášť husté to je od svadby Rytmusa a Jasminy. Akoby sa rátalo s tým, že Dara to automaticky nesie veľmi ťažko. Pravda je, že po takej dobe od rozchodu je už človek obvykle vyrovnaný s tým, že ich bývalý má nový život, novú lásku.

Inak to nebude ani v prípade Dary. Za takú dlhú dobu zažila už toľko vecí, že na smútenie za Rytmusom skutočne ani nemá čas.

O smútku sa pred časom vyjadrila takto:

​Horšie sú ale komentáre ľudí na jej Instagrame, ktorí zvládajú jej rozchod s Rytmusom, zdá sa, oveľa horšie. Skutočne až hanebné sú pritom poznámky na adresu Jasminy. "Jasmina je zlatokopka, už som jej napísal, že keby Rytmus nemal peniaze, tak ani sa na neho nepozrie," myslí si jeden z Dariných fanúšikov.

To už ale speváčku skutočne dožralo a odpísala mu tak, ako asi nečakal. "Nepíš mi sem takéto veci... Radosť mi tým neurobíš a NIKOHO z nás nepoznáš osobne, nevieš, čo kto cíti, ako to má/nemá. Nesúď. Ja osobne im ich šťastie a lásku verím, aj zo srdca prajem," prekvapila uveriteľne dobroprajným vyjadrením Dara.

Negatívne naladených ľudí zrejme neumlčí, ale pre nastávajúcich rodičov, Rytmusa a Jasminu, to je iste príjemný pocit zmierenia.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 PROSTŘENO
05:45 DEDIČSTVO
07:20 Panelák VIII.
08:35 Simpsonovci II.
05:05 Súdna sieň
05:55 Hoď svišťom
06:45 POLICAJTI V AKCII
05:15 Tashiho svet
05:30 Nezvyčajná cesta Nilsa Holgerssona
05:45 Ruby z dúhy I.
06:25 Bohové Egypta
08:40 Dívka z divočiny
10:15 I pro lásku se zabíjí