Robí to len pre neho?! Lucie Bílá spravila šialenú vec!

08.06.2019 19:11 Topstar.sk Hudba

Robí to len pre neho?! Lucie Bílá spravila šialenú vec!

Archívna reportáž
embed kód
Najpopuálrnejšia česká speváčka zažíva radostné obdobie. Už tretí rok je šťastne zadaná. Jej vyvoleným je o 17 rokov mladší Radek Filipi a všetci sa zhodujú, že po jeho boku doslova kvitne.

Vzťah s Radkom Filipim prerušila len jedna kríza, ktorá sa síce skončila rozchodom, ale odluka netrvala dlho. Od obnovenia vzťahu zažíva 52-ročná Lucie Bílá zjavne jedno z najkrajších období.

Niet pochýb, že mnohonásobná zlatá slávica s časom bojuje mnohými prostriedkami. Je nutné dodať, že úspešne. Aktuálne ale absolvovala procedúru, ktorú by mnohí nazvali priam krutou.

Takto sa Bílá pred časom vyjadrila k skrášľujúcim zákrokom:

​Pri pohľade na fotku, ktorú zverejnila na svojom Instagrame nie je jasné, či ide o žart, alebo to myslí vážne. Bílá totiž sedí v mraziacom boxe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Skvělá zkušenost. ❄️? @cordeus_centrum_zdravi perfektbalance.cz

Príspevok, ktorý zdieľa Lucie Bílá (@luciebila),

Ako objasnila, skutočne nejde o vtip a voda, v ktorej sedí, má teplotu len veľmi tesne nad nulou. V podstate sa uvelebila v mraziacom boxe plnom ľadu. "Skvelá skúsenosť," opísala Lucie stručne drsný zážitok.

"Mám skutočne statočnú ženu. Ešteže sa do mrazáku nezmestím," uznanlivo a s humorom skonštatoval jej priateľ Radek. Bílá v ľade vydržala celé dve minúty. Na prvý pohľad málo, no v skutočnosti to muselo byť priam nekonečno. O terapii chladom je známe, že má omladzujúce a zdraviu prospešné účinky, Lucie sa tak nechala "zamraziť" iste práve preto, dokonca už po druhýkrát.

Zdroj: instagram/blesk.cz/topstar.sk

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:30 DIVOKÉ KONE
06:55 Moja mama varí lepšie ako tvoja
08:20 Rýchla rota Chipa a Dala
05:00 Panelák
05:30 Panelák
06:00 Profesionáli
05:10 Ferdo Mravec
05:35 Jahôdka a jej kamaráti III.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
05:05 Cvokař
07:00 Jiný svět
08:45 Ztracený ráj