Vyzeralo to ako priateľský rozchod. Potom ale spravil Celestin bývalý TOTO!

26.05.2019 10:46 Topstar.sk Hudba

Vyzeralo to ako priateľský rozchod. Potom ale spravil Celestin bývalý TOTO!

Archívna reportáž
embed kód
Celeste Buckingham a podnikateľ Aleš Mlatilík patrili medzi tie šoubiznisové páry, z ktorých vyžarovala láska, ale rozhodne nepôsobili ako zamilovaní pubertiaci. Napokon sa ale zdanlivá stabilnosť tohto vzťahu ukázala byť tiež len dočasná.

Po roku je koniec. Zdanlivo ale dokázali 24-ročná Celeste a 42-ročný Aleš ukončiť vzťah v mieri. Podnikateľ zverejnil koláž ich spoločných fotiek s jednoduchým a výstižným "ďakujem".

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dekuju ❤️

Príspevok, ktorý zdieľa Ales Mlatilik (@ales_mlatilik),

Aj Celeste zverejnila podobne dojemné záverečné vyznanie: "Ďakujem za všetko, láska. Bohužiaľ, každá dobrá vec musí raz skončiť. Ďakujem ti za krásny rok. Prajem ti len to najlepšie, najmilšie a najkrajšie. Nech je tvoj život aj naďalej plný lásky a šťastia".

Takto vyzerali zaľúbenci počas rozkvetu ich vzťahu:

​Ale potom sa stalo niečo menej pochopiteľné. Keď sa rozišli tak v dobrom, prečo Aleš zmazal všetky spoločné fotky? Nechal len rozlúčkovú koláž, ostatné spomienky na jeho vzťah s Celeste zmizli.

Určite to mnohým pripomenulo rozchod Dary a Rytmusa. Kým ona všetko nechala tak, ako bolo, Rytmus doslova zahladil stopy. Je to aj v tomto prípade náznak, kto chcel v skutočnosti zo vzťahu odísť? Faktom je, že Aleš už deti mal a podľa niektorých vyjadrení sa na trvalý zväzok ešte necítil. Celeste sa k vymazaniu spomienok nevyjadrila.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

11:20 Taxi
13:20 Vtedy na východe
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
10:35 Buldozér
13:15 Slovácko sa nesúdi
14:25 VŠETKO ČO MÁM RÁD
12:35 INKOGNITO
13:55 INKOGNITO
15:00 OCHRANCOVIA
12:55 Agi Bagi
13:15 Malý medvedík
13:40 Policajná hliadka
12:45 Cvokař
14:35 Hrdinové ohně
17:05 Andy Summers - Autobiografie