Z nemocnice rovno do liečebne

07.08.2018 11:45 Topstar.sk Hudba

Z nemocnice rovno do liečebne

Archívne video
embed kód
Americkú speváčku a herečku Demi Lovato, ktorú v júli hospitalizovali po predávkovaní drogami, cez víkend prepustili z nemocnice.

Rodáčku z Albuquerque v Novom Mexiku hneď po prepustení previezli na liečenie. Hospitalizovali ju 24. júla.

Lovato prepustili z losangeleského zdravotníckeho centra Cedars-Sinai v sobotu a hneď po tom ju súkromným lietadlom odviezli na odvykacie liečenie do zariadenia mimo Kalifornie. Zatiaľ nie je jasné, ako dlho tam bude, no v liečebni by mala údajne stráviť minimálne 30 dní.

Lovato, ktorá už v roku 2010 bola na liečení v súvislosti s poruchou príjmu potravy, sebapoškodzovaním a ďalšími problémami, roky otvorene rozpráva o svojom boji s alkoholom a drogami. Stala sa tak vzorom pre mnohé mladé ženy i mužov, ktorí vo svojich životoch čelia podobným problémom.

K predávkovaniu sa vyjadrila v emotívnom odkaze, ktorý v nedeľu zverejnila prostredníctvom sociálnej siete Instagram.

"V súvislosti so závislosťou som bola vždy otvorená. Naučila som sa, že táto choroba nie je niečo, čo časom zmizne alebo zoslabne. Je to niečo, čo musím naďalej prekonávať a zatiaľ som to nedokázala," začala speváčka. Zároveň sa pritom poďakovala Bohu, fanúšikom a fanúšičkám, svojej rodine, tímu a tiež zamestnancom Cedars-Sinai. "Teraz potrebujem čas na liečenie a musím sa sústrediť na triezvosť a cestu k zotaveniu. Nikdy nezabudnem na lásku, ktorú ste mi prejavili, a teším sa na deň, keď si budem môcť povedať, že som sa dostala na druhú stranu. Budem ďalej bojovať," uzavrela.

Celebrity jej okamžite vyjadrili podporu a držia jej palce.

Zdroj: SITA, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 SUPERMAMA
05:10 Fakty a fikcie II.
05:55 Prvé oddelenie
06:15 Prvé oddelenie
05:25 TIPOS INFO
05:30 Ochranca IV.
07:25 Panelák
05:10 Sam a Max
05:35 Lovci drakov
06:00 Marvin, stepujúci koník II.
06:15 Popelky
07:50 Hačikó: Příběh psa
09:35 Moje krásná učitelka