Bieber vyznal snúbenici lásku, nikdy nič podobné neurobil

10.07.2018 09:27 Topstar.sk Hudba

Bieber vyznal snúbenici lásku, nikdy nič podobné neurobil

Nikto netušil, že sa k niečomu takému schyľuje. Nerandia spolu dlho, hoci sa roky dobre poznajú. Justin Bieber sa ale rozhodol, že si životnú lásku poistí, a pred Hailey Baldwin pokľakol. Na sociálnej sieti jej vyznal lásku.

"Čakal som chvíľu, kým niečo napíšem. Tak veľmi ťa milujem, Hailey. Sľubujem, že budem viesť našu rodinu čestne. Moje srdce je totálne tvoje, a vždy budeš na prvom mieste," napísal na Instagrame zamilovaný spevák.

Ďalej uviedol, že Hailey Baldwin je láskou jeho života a nechce ho stráviť s nikým iným. 

View this post on Instagram

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Modelku požiadal Bieber o ruku na Bahamách. Stalo sa tak cez víkend za prítomnosti turistov. Ochranka ich tesne predtým požiadala, aby odložili mobilné telefóny.

​Hailey Baldwin je dcérou hollywoodskeho herca Stephena Baldwina. 

Dali sa dokopy na tretíkrát.

Bieber predtým randil so speváčkou Selenou Gomez. Dokonca ju viacerí favorizovali ako osudovú ženu kanadského rebela.

​Justina Biebera do hudobného neba vystrelil hit Baby, ktorý doteraz videli takmer dve miliardy užívateľov YouTube.

Zdroj: Instagram, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:25 Noviny TV JOJ
06:20 Krimi
06:50 Noviny TV JOJ
05:40 Súdna sieň
06:25 Súdna sieň
07:30 NOVÁ ZÁHRADA
05:55 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
06:15 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
06:35 NEUVERITEĽNÉ! Záhady Crissa Angela IV.
06:00 Marvin, stepujúci koník I.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:20 Říše hraček
08:00 Náhradní plán
09:35 Angelika