Milenec Jennifer Lopez jej na prvom stretnutí poslal horúcu správu

10.11.2017 22:27 Topstar.sk Hudba

Milenec Jennifer Lopez jej na prvom stretnutí poslal horúcu správu

Speváčka Jennifer Lopez je už osem mesiacov šťastne zamilovaná do niekdajšieho športovca Alexa Rodrigueza. Magazínu Vanity Fair poskytli intímny rozhovor o ich vzťahu a nechali sa zvečniť. Hoci im to obom nesmierne pristane, mnohí ich vzťahu dlhovekosť nepredpovedajú.

Jennifer je roky známa tým, že skáče zo vzťahu do vzťahu. Teraz si ale našla rovnocenného partnera, ktorého posteľou prešla už nejedna slávna žena. S Alexom tvoria pár osem mesiacov, a už sa aj nechali zvečniť na titulke prestížneho magazínu Vanity Fair. 

Trikrát vydatá a raz zasnúbená JLo pôsobí po boku statného niekdajšieho športovca mimoriadne šťastne. Ako tomu však bolo v prípade Seleny Gomez a speváka The Weeknda, aj tento vzťah je až príliš ružový. Niektorí neprajníci ich upodozrievajú, že ide iba o PR. 

"Sedel tam vo svojej bielej košeli, vyzeral veľmi sebavedomo a mužne, ale potom tak veľa rozprával! Asi si myslel, že som hlučný ukecaný človek, ale nie som. Len počúvam. Takže on rozpráva, rozpráva o jeho plánoch, o tom, ako prestal hrať baseball, o tom, že si vie predstaviť opäť sa oženiť, o všetkých týchto veciach, o ktorých by ste sa normálne na prvom rande nebavili. Ani neviem, či to bolo rande. Ale vtedy som si myslela, že je," povedala v rozhovore zamilovaná Lopez.

"Povedala mi tretí alebo štvrtý raz, že je slobodná. Musel som sa postaviť a ísť si upratať myšlienky. Išiel som na záchod, kde som pozbieral dosť odvahy, aby som jej poslal smsku. Tá znela: Vyzeráš brutálne sexy," doplnil ju Rodriguez.

"Rozumiem mu spôsobom, ktorým by mu nerozumel nikto iný, a on rozumie mne spôsobom, ktorým by mne nerozumel nikto iný. V dvadsiatke prišiel k veľkému úspechu v baseballe. Ja som mala film a album na prvých priečkach a zapísala som sa do histórie. Obaja sme mali svoje výšky a pády v tridsiatke a do štyridsiatky sme si prešli mnohým. A čo je najdôležitejšie, obaja sme na sebe veľa pracovali. No čo na mňa urobilo najväčší dojem je to, ako sa zdvihol z dna a využil možnosť stať sa lepším človekom. V najťažších časoch ukážete, kým naozaj ste. A to je niečo, čo na Alexovi najviac milujem a obdivujem. Nenechá sa ničím ubiť a vždy sa vráti silnejší," dodala.

Zdroj: Vanity Fair, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

05:40 Krimi
06:15 RANNÉ NOVINY
08:30 Súdna sieň
05:05 Moja mama varí lepšie ako tvoja
05:50 Prvé oddelenie II.
06:15 Prvé oddelenie II.
05:10 Hoď svišťom
05:35 TIPOS INFO
05:40 Kutyil s.r.o.
05:10 Sam a Max
06:00 Rozprávky z machu a papradia
06:15 Timothy ide do školy II.
06:05 Asterix: Sídliště bohů
07:40 Příliš pozdě na loučení
09:20 S tváří anděla