Jasno
Bratislava
Vanda
7.2.2023
Po Eve Mázikovej (64) pokukujú zajačikovia!
Zdielať na
Hudba

Po Eve Mázikovej (64) pokukujú zajačikovia!

Zdroj: SITA

Je kočka aj po šesťdesiatke, to sa musí uznať! Aj keď Evu Mázikovú niektorí považujú za afektovanú dôchodkyňu, sú aj takí, ktorí ju obdivujú a uznávajú. "Tých je stále viac,“ teší sa Eva, ktorá priznala, že nemá núdzu ani o mladých zajačikov, ktorí by s ňou radi zašli na rande.

"Nie, nemohla by som si niečo začať s nejakým zajačikom. Na také nie som,“ prieči sa tejto predstave veselá speváčka, ktorá má energie na rozdávanie. Aj keď lichôtkam od mladých mužov sa, samozrejme, vždy poteší, skutočnosť, že by si s niektorým z nich začala milostný pomer, tak to absolútne nepripadá do úvahy.

"Cítila by som sa ako jeho mama. To by nebolo dobré,“ myslí si Eva, ktorá je už vyše tridsať rokov šťastne vydatá a so svojim manželom je maximálne spokojná.

Nevera neprichádza do úvahy

"Ľúbime sa stále, nevera nepripadá do úvahy,“ rozhodne odpovedá na otázku, či počas všetkých rokov bola manželovi verná. "Som rada, že sa aj v pokročilom veku páčim iným mužom, ale toho svojho by som nevymenila,“ tvrdí. 

Čo ju však raz poriadne šokovalo, bolo vyznanie lásky od chlapca, ktorý chodil iba na základnú školu. "Mal tuším len dvanásť rokov a povedal mi, že ma miluje,“ smeje sa charizmatická Eva Máziková.

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie