Jasno
21°
Bratislava
Patrik, Patrícia
6.7.2022
Lady Gaga sa paparazzov nebojí, užíva si sex na pláži!
Zdielať na
Hudba

Lady Gaga sa paparazzov nebojí, užíva si sex na pláži!

Americká speváčka a hudobníčka Lady Gaga nemá problém odviazať sa tak ako kedysi. A to aj napriek všadeprítomným paparazzom. Samu seba popisuje ako slobodnú dušu a sú to práve jej verní priatelia, vďaka ktorým sa môže správať bezstarostne a "nezodpovedne"...

"Mám rada pocit miernej nezodpovednosti a rada sa správam tak, ako keby som mala 19 rokov. Keď nikto nie je nablízku, stále si nájdem čas na sex na pláži. Alebo zájdem do baru, opijem sa a tancujem bez trička. Nikto to však nikdy nevidí, pretože mám skvelých kamarátov, ktorí mi to nedovolia robiť vtedy, keď ma môžu prichytiť," prezradila s úsmevom pre magazín Us Weekly.

Partnerka herca Taylora Kinneyho tiež priznala, že najradšej žije vo svete fantázie. "Nenávidím pravdu tak veľmi, že by som radšej každý deň prijala obrovskú dávku klamstiev," priznala.

Lady Gaga, vlastným menom Stefani Joanne Angelina Germanotta, pochádza z New Yorku a preslávila sa skladbami Just Dance a Poker Face z debutového albumu The Fame (2008), ktorý ju vyniesol na hviezdne nebo.

Celkovo získala už vyše 400 cien, medzi ktorými je i päť Grammy. Dve z nich si vyslúžila vďaka skladbe Bad Romance pochádzajúcej z EP The Fame Monster (2009). Zo zatiaľ posledného albumu Born This Way, ktorý vyšiel minulý rok, pochádzajú single Born This Way, Judas, Edge Of Glory, You And I a Marry The Night.

Magazín Forbes ju označil za najvplyvnejšiu celebritu roka 2011 a rok predtým sa stala Interpretom roka podľa magazínu Billboard. Koncom júla oznámila, že sa objaví v pripravovanom filme Machete Kills režiséra Roberta Rodrigueza. V súčasnosti sa nachádza na svetovom turné, v rámci ktorého vystúpi 18. augusta vo Viedni. Pripravuje tretiu štúdiovku s názvom ARTPOP.

TopStar Magazín v televízii WAU. Každý pracovný deň o 20:00!

Zdielať na

Najčítanejšie