Jasno
16°
Bratislava
František
4.10.2022
Najsexi hudobníci sveta? Adam Lambert (30) a Britney Spears (30)
Zdielať na
TopStar

Najsexi hudobníci sveta? Adam Lambert (30) a Britney Spears (30)

Najpríťažlivejším mužom a ženou v hudobnom priemysle sú Adam Lambert a Britney Spears. Vyplynulo to z ankety magazínu Billboard, do ktorej prišlo od čitateľov a čitateliek jeho webovej stránky viac ako 600-tisíc hlasov.

Tridsaťročný finalista ôsmej sezóny speváckej súťaže American Idol Adam Lambert získal 26 percent hlasov. Za ním nasleduje frontman skupiny Maroon 5 Adam Levine s 12 percentami, kanadský idol tínedžeriek Justin Bieber s desiatimi percentami a španielsky lámač ženských sŕdc Enrique Iglesias, ktorý získal 9,75 percenta hlasov.

Prvú päťku uzatvára 22-ročný extravagantný frontman nemeckej skupiny Tokio Hotel Bill Kaulitz, ktorý získal osem percent hlasov napriek tomu, že na pôvodných hlasovacích lístkoch nefiguroval a jeho fanúšičky ho na ne doplnili. Zaujímavosťou je, že do top 10 by to na základe hlasovania dotiahol aj Jo Calderone, ktorý je však alter egom speváčky Lady Gaga, preto ho redaktori z výsledného rebríčka vynechali.

Najsexi je Britney Spears

V ženskej časti ankety zvíťazila s neuveriteľnými 45 percentami hlasov 30-ročná americká speváčka Britney Spears. Druhá skončila Lady Gaga s dvanástimi percentami, tretia Beyoncé s ôsmimi percentami, štvrtá je barbadoská hviezda Rihanna (6%) a prvú päťku uzatvára Katy Perry (5%).

Desať najsexi z hudobného priemyslu

Najsexi muži Počet hlasovNajsexi ženyPočet hlasov
Adam Lambert26 %Britney Spears45 %
Adam Levine 12 %Lady Gaga12 %
Justin Bieber10 %Beyonce8 %
Enrique Iglesias9,75 %Rihanna6 %
Bill Kaulitz8 %Katy Perry5 %
Bruno Mars5,9 %Demi Lovato 3,89 %
Bon Jovi 5,8 %Madonna3,75 %
Chris Brown5 %Jennifer Lopez3 %
Usher3 %Nicki Minaj 1,85 %
Drake 2%Taylor Swift1,84 %

Zdroj: SITA

Spravodajská aplikácia Noviny TV JOJ pre iPhone TU. ZADARMO.

ISIFA

Súvisiace články

Najčítanejšie