Poriadny šok pre Cibulkovú! Kým si užíva na dovolenke, v Bratislave jej vykradli byt!

19.09.2021 11:14 Topstar.sk Šport

Poriadny šok pre Cibulkovú! Kým si užíva na dovolenke, v Bratislave jej vykradli byt!

Archívna reportáž
embed kód
Dominika Cibulková spôsobila minulý týždeň rozruch na spoločenskej akcii v Prahe, keď tam zavítala podľa hesla "ani nahá, ani oblečená" v trblietavej sieťovine od známej českej módnej návrharky. Vzápätí nato ale začala na sociálnu sieť pridávať fotky z dovolenky, netušiac, že doma ju bude čakať poriadne nepríjemné prekvapenie.

Dominika Cibulková vyrazila na rozlúčku s letom v Európe a vybrala si jeden z najkrajších kútov starého kontinentu - romantické Toskánsko. Vzala som sebou aj svoju rodinku. "Môj malý macko s nami cestuje po svete," napísala Dominika k fotke so synčekom.

Pridala aj video z vily, ktorú si prenajali, a je skutočne sa na čo pozerať. Očarená je aj naša najúspešnejšia tenistka. "Sme po prvýkrát v Toskánsku a myslím, že sme sa zamilovali," stojí v popise k videjku v instastories.

Cibulková stratila sympatie mnohých po jej prešľape s neoprávneným očkovaním:

​Kým podľa záberov si v Taliansku užívali absolútnu pohodu popíjajúc miestne vyhlásené vínko, v Bratislave sa udialo niečo, čo jej idylku rozhodne pokazilo. "Policajti bratislavskej kriminálky vyšetrujú okolnosti vlámania do jedného z bytov v bratislavskom Starom Meste, ku ktorému došlo dnes v nočných hodinách," uviedli policajti na sociálnej sieti a netrvalo dlho a rozkríklo sa, že ide o jeden z bytov Dominiky Cibulkovej. Viac informácií zatiaľ polícia vzhľadom k prebiehajúcemu vyšetrovaniu nezverejnila. 

Zdá sa, že okázalý životný štýl bývalej tenistky zlodejov priam priťahuje. Tento nepríjemný zážitok totiž nerieši po prvýkrát. V čase, keď sa jej narodil Jakubko, teda v júni minulého roku, jej vykradli luxusnú chalupu na Záhorí. Škoda vtedy, našťastie, nebola až taká vysoká, otázne je, či bude môcť toto skonštatovať aj po zhrnutí zmiznutých vecí z jej bratislavského bytu.

Zdroj: facebook-PZSR/instagram/topstar

TV Program

17:50 Bez servítky
19:00 Krimi
19:30 Noviny TV JOJ
18:30 9-1-1 III.
19:30 Profesionáli VIII.
20:30 Černobyľ
17:50 Súdna sieň
18:55 Súdna sieň
20:10 Myšlienky vraha IX.
18:35 Tom Gates
18:50 Chrumka a Čipsík I.
19:00 Kid Lucky
18:30 Dobrodružství v divočině: Sloní příběh
20:15 6 měsíců stačí, drahoušku
22:10 Automata