Cibulková odletela na rodinnú dovolenku SÚKROMNÝM lietadlom!

17.08.2020 12:23 Topstar.sk Šport

Cibulková odletela na rodinnú dovolenku SÚKROMNÝM lietadlom!

Archívna reportáž
embed kód
Dominika Cibulková si počas svojej bohatej a veľmi úspešnej kariéry, keď sa stala našou historicky najúspešnejšou tenistkou a svetovou štvorkou, zarobila slušné peniaze na to, aby si teraz mohla užívať plným priehrštím. Potvrdila to aj aktuálnou cestou na dovolenkou.

V novembri šokovala Dominika Cibulková mnohých fanúšikov, keď ohlásila koniec profesionálnej kariéry. Okamžite sa začalo špekulovať, že dôvodom bude tehotenstvo. Onedlho sa predpoklad potvrdil a 14. júna sa narodil Dominike a jej manželovi Michalovi syn Jakubko.

Bolo jasné, že tenistka ho bude zahŕňať luxusom, na aký je sama zvyknutá. To bolo zrejmé už zo fotiek výbavičky, v ktorej nechýbali skutočne exkluzívne značky. A podobne je to aj s cestovaním.

​Jakubko mal len pár dní, keď sa vybrali na Dominikinu luxusnú chalupu v Plaveckom Podhradí a nie dlho potom už prekročil hranice smerom do metropoly Česka. Tam stihol byť dokonca už dvakrát. Dominika sa vždy pochválila, že sú v skutočne kvalitnom hoteli na brehu Vltavy, kde je už ako doma.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Landed safely ?? Let Jakubkos first vacay begin ? #family

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Teraz ale nasadila ešte tvrdší kaliber. Rodinka vyrazila k moru. Hoci nešpecifikovala kde, môže to byť podľa pohoria v pozadí pokojne aj Chorvátsko, no nevybrala sa tam, autom, ako bežní Slováci a rozhodne nie lowcostovou leteckou spoločnosťou. K dispozícii mala súkromné lietadlo. "Môžete ho už volať profesionálny cestovateľ," napísala k fotke z paluby, kde sedí so synčekom a kamarátkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

About last night-vacay packing ? loved the picture-had to post it also here ??? byeeeee

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

Zrejme ešte nedospela až k tomu, aby si lietadlo kúpila, no aj prenájom s pilotom nebude rozhodne lacný špás. No pri všetkej batožine, do ktorej sa bývalá tenistka pred cestou balila, zrejme potrebovala skutočne dostatok priestoru.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

21:40 9-1-1
22:35 NAJHĽADANEJŠÍ
23:30 Vražedné čísla IV.
20:25 Šéfka
22:35 OKTAGON ZÁPASENIE
01:00 Profesionáli
21:00 Dr. House II.
22:00 C.S.I.: Kriminálka Miami IX.
22:55 Vraždy, ktoré šokovali XXIV.
21:35 Krtko
22:05 Kúzlovanie
22:20 Rev a motoroví miláčikovia I.
20:20 FILM MĚSÍCE: PREMIÉRA: Valhalla: Říše bohů
22:10 Královna ledu
00:00 Pomsta zelených draků