Po rozvode s Vondráčkovou do toho pôjde hokejista opäť? Plekancova partnerka s prstienkom!

30.06.2020 11:14 Topstar.sk Šport

Po rozvode s Vondráčkovou do toho pôjde hokejista opäť? Plekancova partnerka s prstienkom!

Archívna reportáž
embed kód
V lete 2018 prekvapila verejnosť správa o rozchode hviezdneho páru Vondráčková - Plekanec. Úspešný hokejista a obľúbená herečka a speváčka odpískali svoj vzťah po siedmych rokoch a dvoch synoch. Nerozišli sa v priateľskom duchu, naopak, dlhé mesiace sa navzájom ťahali bahnom. Už je ale, zdá sa, všetko uzavreté.

Po zhruba roku a pol od rozchodu sa Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec rozviedli. Stalo sa to v čase, keď už mal hokejista so svojou novou partnerkou, tenistkou Luciou Šafářovou, dcérku Leontýnu. Tá sa narodila v decembri 2019.

Škaredý rozvod ale 37-ročného Tomáša Plekanca evidentne neodradil od túžby vstúpiť opätovne do manželského zväzku. Na prstenníku tenistky totiž už nejaký piatok svieti typický prstienok.

Plekanec a Šafářová sa spoločne podujali na kampaň za nosenie rúšok:

Hoci sa športový párik k zásnubám nikdy oficiálne nevyjadril, prstienok s jedným výrazným kameňom možno označiť za tradičný "snubák". Dokonca ho Lucie nosí aj na ľavom prstenníku, kde obvykle pristanú práve zásnubné prstene a neskôr manželské obrúčky.

Toto je fotka, kde je prstienok jasne viditeľný:

Zdroj: Instagram/TP

Vyznanie ku Dňu otcov je len jedným z mnohých, ktoré sa ocitli na profiloch rodičov malej Leontýnky:

Nebolo by to ale nič šokujúce, zaľúbenci sú spolu už dva roky a zatiaľ bez jediného mráčiku. Tomáš sa opakovane vyjadril, že je konečne skutočne šťastný, s partnerkou si často vyznávajú lásku cez sociálne siete a dcérka ich ešte viac spojila. Kým 33-ročná Šafářová by mala svoju manželskú premiéru, pre Plekanca by to síce druhá skúsenosť, no nepochybne by do toho išiel s vierou, že bude posledná.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

10:10 Súdna sieň
11:00 Aféry II.
12:00 INKOGNITO
10:10 Najlepšie svetové videá V.
11:20 Áno, šéfe USA II.
12:20 NOVÁ ZÁHRADA
10:15 Nákupné maniačky
11:40 UHÁDNI MÔJ VEK
12:25 Vražedné Miami
10:25 Požiarnik Sam VIII.
10:35 Okido I.
10:50 Jahôdka a jej kamaráti I.
09:40 Jobs
11:55 Druhá šance
13:45 Bohové Egypta