Dominika Cibulková ohúrila! TAKTO vyzerá krátko pred pôrodom?!

30.04.2020 21:45 Topstar.sk Šport

Dominika Cibulková ohúrila! TAKTO vyzerá krátko pred pôrodom?!

Archívna reportáž
embed kód
Mnoho žien, a ešte viac mužov sa obáva "zmamičkovania". Je to niečo ako premena dovtedy vždy tiptop nastajlovanej ženy na jej pribratejšiu, neupravenú a ľahostajnú verziu. Odhliadnuc od toho, že je to normálne a nie je na tom absolútne nič zlé, rozhodne nie ešte niekoľko mesiacov po pôrode, vôbec to neplatí plošne na všetky ženy.

Fyzická premena začína už v tehotenstve, reč pritom nie je o rastúcom brušku. Hormóny šalejú a neraz samotné ženy nechápu, na koho sa to v zrkadle pozerajú. V niektorých prípadoch akoby sa ale nič nedialo. Dokonalým príkladom je najmä Ivana Gáboríková, no aj Dominika Cibulková vyzerá stále perfektne.

Ak by naša najúspešnejšia tenistka nepribrala pár kíl navyše, bez detailu na bruško by asi nikto nespoznal, že onedlho rodí. Keď už sa aj jej telo trochu prirodzene zmenilo, jej vyšpičkovaný štýl vôbec. Dominika chodí stále perfektne upravená, o jej šatníku nehovoriac.

Dominika ukončila v novembri profesionálnu kariéru, neskôr vysvitlo, že pre tehotenstvo:

​Aktuálne pridala na Instagram fotku v prekrásnych letných šatách, stvorených tak pre tehotné, ako aj len tak, pre ženy na ležérne chvíľky. "Tento rok nepôjdem na Capri či do Saint Tropez, ale nevzdám sa oblečenia, ktorá by som tam toto leto nosila," napísala komentár k fotke. Šaty zo slovenskej dielne vychválil mnohí, krásu nastávajúcej mamičky napríklad aj tenisová kolegyňa Chris Evert: "Ako nastávajúca mamička si prekrásna!" Dominika ukázala rovnaké šaty, len v belasej farbe, už pred pár dňami.

Zapojila sa aj čerstvá mamička, Daniela Nízlová, ktorá chcela Dominiku zrejme utešiť, že na dovolenku asi môžu zabudnúť všetci. "My sme od Capri polhoďku a pochybujem, ze sa tam toto leto aj dostaneme," napísala mamička trojmesačnej Lindy. Ešte to ale vzdávať zrejme úplne netreba, napríklad Grécko avizovalo, žeby od júla rozbehli radi sezónu naplno. Ako čerstvá mamička ale zrejme Dominika bude tieto prázdniny prevetrávať svoj exkluzívny šatník skutočne len doma.

Zdroj: instagram/topstar.sk

TV Program

09:50 ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT
11:20 Diabol nosí Pradu
13:25 A-Team: Posledná misia
08:15 Návrat do budúcnosti 3
10:45 Šťastný Luke
12:45 Prvé oddelenie
09:35 Hotelová inšpekcia XV.
10:50 Vraždy v Brokenwoode II.
12:50 Taken - Posadnutý pomstou II.
09:45 Knihy od Stonožky
10:00 Rev a motoroví miláčikovia I.
10:25 Požiarnik Sam VIII.
08:55 Psí poslání
11:05 Čarodějovy hodiny
12:55 Poslední odkaz