FOTO: Sagan dojal tetovaním

26.10.2018 19:15 Topstar.sk Šport

FOTO: Sagan dojal tetovaním

Archívna reportáž
embed kód
Fenomenálny slovenský cyklista Peter Sagan na sociálnej sieti zverejnil dojímavú fotku. Na tele si dal vytetovať dátum a čas narodenia syna Marlona.

Keď Peter Sagan na sociálnej sieti priznal, že sa rozvádza s manželkou Katkou, všetci zostali v šoku a pýtali sa, čo bude s ich synom Marlonom, ktorý oslavuje rok. 

​Dvojica sa aj po rozchode stýka a ako Peter uviedol, urobí všetko pre to, aby situácia syna nijako nepostihla. 

Na sociálnej sieti zverejnil dojímavú fotku nového tetovania. Súvisí, ako inak, s malým Marlonom.

View this post on Instagram

#Repost @veloimages ・・・ “My Greatest Victory” . . Image #8 in my collaboration with @petosagan to benefit the @ridingforfocus Foundation celebrates the power and joy of Fatherhood, as it was one year ago today that life became that much more meaningful for Peter. The @ridingforfocus enables children to achieve social and academic success through cycling and combat ADHD. Only 10 of these signed 16x20 inch limited edition prints are available, so please DM/Private Message me here for additional information on how to obtain your copy and help raise funds for the @ridingforfocus Foundation. #petersagan #charity #specialized #adhd #cycling #cyclinglife #cyclingphotos #champion #slovakia #giveback #ciclismo #art #limitededition #portrait #blackandwhite #velo #peloton #veloimages #fatherhood #father #hero

A post shared by Peter Sagan (@petosagan) on

Fotka nazbierala takmer 70 tisíc lajkov.

"Život nám prináša skúsenosť, cez ktorú musíme prejsť. Každá skúsenosť je vo svojej nepredvídateľnosti ako hodená minca. Nemusíme sa báť, ako sa to skončí. Pretože, všetko sa deje z nejakého dôvodu. Napriek tomu, že tomu nemusíme rozumieť, musíme veriť, že Boh chce pre nás len to najlepšie," napísala Katarína na Instagrame po oznámení rozchodu.

Dvojica sa sobášila ani nie pred troma rokmi v Dolnom Kubíne. Následne sa konala veľkolepá oslava vo Vysokých Tatrách. Pozrite si archívnu reportáž:

Zdroj: Instagram, topstar.sk

Ďakujeme za vaše názory

TV Program

06:15 RANNÉ NOVINY
08:35 Súdna sieň
09:50 Súdna sieň
06:10 Súdna sieň
06:55 Súdna sieň
07:55 Profesionáli VIII.
05:40 Panelák
06:25 Profesionáli VIII.
07:10 Kutyil s.r.o. II.
06:15 Timothy ide do školy
06:25 Timothy ide do školy
06:40 Zubor Pompík
06:10 Poslední odkaz
08:05 Pozlátko Hollywoodu
09:40 Angele a Tony