Oblačno
-2°
Bratislava
Barbora
4.12.2023
Jaro Slávik sa rozhodol pre radikálnu zmenu! Spoznáme ho ešte po TOMTO zákroku?
Zdielať na

Jaro Slávik sa rozhodol pre radikálnu zmenu! Spoznáme ho ešte po TOMTO zákroku?

Archívna reportáž

Aj keď je nekompromisný porotca populárnej talentovej súťaže Jaro Slávik (48) už roky známy svojou vyholenou hlavou, zrejme zatúžil po zmene vizáže. Nevedno, či chce zároveň niečo zmeniť aj vo svojom spôsobe života, ako sa to prisudzuje všeobecne ženám po zmene účesu.

​Nie každý muž sa dokáže zmieriť so stratou vlasov, keď na hlave svieti plešina, ako napríklad britský princ William. So začínajúcou plešinou na temene sa potýka už aj jeho brat princ Harry. Mnohé ženy to pritom považujú za príťažlivé, považuje sa to dokonca aj za znak mužnosti, ako si muži umne urobili z núdze cnosť. Napriek tomu sa ale pre transplantáciu či implantáciu vlasov rozhodli aj takí známi umelci ako je herec John Travolta, Sylvester Stallone, Kevin Costner, Mel Gibson, Jude Law, Sean Penn či britskí speváci Robbie Williams, Elton John, ale aj miliardársky vizionár Elon Musk.  

V šoubiznise všestranne pôsobiaci Jaro Slávik sa ale nedokázal ani v jeho zrelom veku zmieriť s plešinou, ktorú roky riešil vyholenou hlavou. Rozhodol sa preto nedávno pre transplantáciu vlasov u skúsených odborníkov. Na webovej stránke kliniky sa objavila jeho fotografia pred zákrokom aj po ňom. Cena zákroku pomocou laseru sa podľa počtu štepov začína na 2 000 eurách. Takýmto spôsobom sa, samozrejme, dajú zahusťovať aj riedke vlasy, čo využíva čoraz viac mužov aj žien.   

Vedeli ste, že Jaro Slávik je zanietený fanúšik jógy?

Jaro Slávik na špecializovanej klinike podstúpil transplantáciu vlasov:

O Jarovom rozhodnutí "omladnúť" pritom neinformoval on sám, ale klinika, kde zákrok podstúpil. Od Slávika sa zatiaľ jeho sledovatelia na sociálnej sieti nič bližšie o zákroku nedozvedeli, na to, keď sa bude môcť ukázať v novom účese, si budú musieť počkať, až mu implantované vlasy vyrastú.   

Jaro Slávik zdieľal s fanúšikmi zábery z čias, keď jeho hlavu ešte zdobili skutočné vlasy: 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jaro Slavik (@slavikjaro)

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie