Polojasno
24°
Bratislava
Vilma
29.5.2023
A je to vonku! Jakub Prachař otvorene o bábätku s jeho priateľkou Sárou!
Zdielať na

A je to vonku! Jakub Prachař otvorene o bábätku s jeho priateľkou Sárou!

Archívna reportáž

Typický zmysel pre humor spojený so sarkazmom Jakub Prachař (39) predviedol, aj keď sa mal vyjadriť ku svoje najnovšej úlohe. Na premiére romantickej komédie Buď chlap!, kde musel hlavný hrdina získať patričné zručnosti muža na kurze, tvrdil, že on s tým vraj v skutočnom živote žiaden problém nemá. Cíti sa ešte stále do značnej miery ako tínedžer, mentálne ho vraj mala prerásť už aj jeho päťročná dcéra Mia...

​​Na premiéru filmu Buď chlap! prišla herečka Sara Sandeva (27) ruka v ruke s predstaviteľom hlavnej úlohy Jakubom Prachařom, aby ho podporila. Ich vzťah trvá už takmer dva roky, ale zatiaľ sa nezdá, že by sa ponáhľali ho posunúť oficiálne ďalej. Obaja sú do seba zjavne zamilovaní, a tak najmä z Jakuba, ktorý je starší, občas predsa len niečo vypadne, čo by mohlo naznačovať, že by azda neváhal ani so zakladaním rodiny. Ale pri jeho sarkazmoch jeden nikdy nevie, ako to presne myslí.

V najnovšom filme síce dohnal manželku pre svoju nemotornosť až k tomu, že ho donútila ísť na kurz zručností, s tým on vraj problém nemá a žiadna partnerka sa na to ani nikdy nesťažovala. Vie vraj doma urobiť a opraviť všetko, len na to nemá čas. Ani nedostatok mužnosti mu žiadna frajerka nevyčítala. "Asi som bol vždy dostatočne vyspelý, aj keď mentálne nie. To mám niekedy pätnásť, niekedy sedemnásť. Má to také výkyvy a už to asi zostane do smrti," vyjaril sa Jakub so smiechom sebakriticky. Jeho postava má problém aj s kondíciou a športovaním, čo vraj on hravo zvláda a cíti sa byť vo veľmi dobrom fyzickom stave. Proste dokonalý muž!

Jakub a Sara spolu hrajú aj v seriáli Dvojka na zabití: 

Vzhľadom na to, že sa vraj cíti na pätnásť, od Super.cz dostal otázku aj o jeho päťročnej dcére Mii, či ho zakrátko mentálne nedorastie. "Povedal by som, že ma už prerástla. Dievčatá sú vždy napred. Ale to nevadí, žena vás vždy v živote prerastie, a tak to má byť," tváril sa v odpovedi Prachař, že to myslí vážne. Keď prišlo na to, či by to teraz už nechcelo do rodiny chlapca, súhlasil, no nijako na tom nelpí: "Neprekážalo by mi, keby som mal ďalšiu dcéru. Dievčatá sú fakt lepšie." Zdá sa, že tému založenia rodiny už majú so Sárou vyriešenú, otázka je, kedy to bude. Zatiaľ si chce zrejme najmä mladá priateľka exmanžela Hanychovej ešte nejakú chvíľu počkať. 

Jakub to myslí so Sarou Sandevou vážne, ani téma spoločného dieťatka nie je tabu:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jakub Prachar (@jakub_prachar)

 

Súvisiace články

Najčítanejšie