Oblačno
-2°
Bratislava
Gašpar
29.1.2023
Ostrý spor medzi Hanychovou a Soukupom! Ustoja rozpor, ktorý rozbíja rodiny?!
Zdielať na
Showbiznis

Ostrý spor medzi Hanychovou a Soukupom! Ustoja rozpor, ktorý rozbíja rodiny?!

Archívna reportáž

Agáta čaká tretie dieťa s tretím mužom, otcom druhého je Jakub Prachař

Zatiaľ, čo sa by sa s názorom mediálneho magnáta Jaromíra Soukupa (53) o zrušení pondelka ako pracovného dňa zhodli mnohí, s jeho politickými názormi nesúhlasí veľká skupina obyvateľov Česka. Ktovie, čo si myslieť o jeho slovách vo videu, ktoré zdieľal práve v pondelok. Len čo sa vrátil z Marbelly so svojou tehotnou priateľkou Agátou Hanychovou (37), musel absolvovať údajne "dvadsať" tlačoviek, ako sa posťažoval s tým, že potom ešte nakrúcal prezidentskú debatu s Andrejom Babišom. Použil pritom nelichotivý výraz, že bol asi "po lobotómii".

​Soukupovi sledovatelia na Instagrame si z tohto vyvodili, že je Babišov oponent a jeho favoritom na víťazstvo v prezidentských voľbách je teda Petr Pavel. Po jeho doslovnom vyjadrení, že "by bol pre, aby sa zrušili pondelky, zvlášť, keď musíte mať dopoludnia dvadsať schôdzok a popoludní nakrúcať o prezidentskej debate Babiša, pravdepodobne po lobotómii, alebo ja neviem. Ja som sa na to teraz pozeral a krúti sa mi z toho hlava". Ak by sa aj niekomu nezdalo byť jasné, komu Soukup fandí a komu nie, už v minulosti dával najavo, že Babiš to nebude. 

V komentároch pod videom majiteľa súkromnej televízie sa hneď začali rojiť poznámky ako: "Úprimne ste ma prekvapili. Mala som pocit, že ste podporovateľom AB a volíte jeho," napísala jedna sledovateľka. Niekto iný zas napísal: "A vaša partnerka sa chváli, že volí Babiša, mal by ste jej vysvetliť, čo je to vymývanie mozgov od komunistov". Podobne prekvapených reakcií pribudlo mnoho. Hádam to Soukup uvedie zakrátko na správnu mieru, lebo inak sa naozaj dá len s ťažkosťami predstaviť, žeby si v tejto téme s Agátou sadli.

Soukup a Babiš sa v dueli stretli už v minulosti: 

Ak je to tak, ako to chápu sledovatelia Soukupa na Instagrame, mohlo by to vyvolať pri jeho temperamentnej povahe, akú má aj Agáta, v ich vzťahu ostrý rozpor. Jej jasné vyjadrenie na Instagrame "volila som Andreja Babiša," sa zaiste nepáčilo ani jej mame, herečke Veronike Žilkovej. Tá bola jednoznačne za Danušu Nerudovú. Veľmi ju sklamal výsledok prvého kola volieb prezidenta, ktoré sledovala v Nerudovej volebnom štábe v Galérii Mánes."Je to nezrelosť českých voličov. Ešte nedozreli na ženu a európsky rozmer. Ona je jednoducho politička budúcnosti. A títo páni na dôchodku by naozaj mali byť na dôchodku," uviedla Žilková v rozhovore pre iDnes.cz. Zrejme si majú čo vysvetľovať tieto dve doteraz nerozlučné najbližšie rodinné príslušníčky, no možno to spôsobí aj búrku vo vzťahu. Politika dokáže rozhádať celé rodiny, a tak je otázne ako to ustoja také dve tvrdé hlavy ako má Agáta a Jaromír.

Jaromír mnohých svojim aktuálnym politickým názorom prekvapil:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Jaromir Soukup (@jaromir_soukup)

Súvisiace články

Najčítanejšie