Na TÚTO vôňu nedá Jasmina dopustiť! Kto by to bol povedal?!

Na TÚTO vôňu nedá Jasmina dopustiť! Kto by to bol povedal?!

Archívna reportáž
embed kód
Vôňa dokáže divy. Vie vrátiť človeka aj desiatky rokov späť ku krásnym spomienkam, aj k smutným zážitkom. A je výsostne individuálna. To, čo niekomu totálne vonia, inému vyslovene zapácha. Jasmina Alagič prezradila, čo je jej srdcovka.

Iste, dalo by sa povedať, že tehotné ženy majú všelijako nastavené chute aj vône. To, čo preferujú v tehotenstve, nemusí vôbec platiť aj mimo požehnaného stavu. Ale táto vôňa je uveriteľná - milujú ju totiž milióny ľudí!

Ak by ste čakali nejaký super drahý značkový parfum, ste na omyle. Jasmina sa na svojom Instagrame vyznala láskou k obyčajnej byline. Ide o rastlinu s nezameniteľne fialovou farbou a najmä jedinečnou vôňou - levanduľu.

​"Milujem vôňu levandule veľmi, a že vraj je výborná aj na spanie," napísala Jasmina k fotke, na ktorej privoniava k sušenej levanduli.

Hneď ale dodáva, že osobne nevie zaručiť pravdivosť tvrdenia, že levanduľa napomáha dobrému spánku. "Ja neviem zaspať bez jeho vône," pridáva vyznanie svojmu Patrikovi.

Nech je to akokoľvek, jedna vec je istá. Už čoskoro nebudú môcť obaja zaspať, zrejme aj doslova, bez tej najkrajšej vône na svete - vône svojho bábätka.

Predaj vstupeniek na veľkolepý Rytmusov koncert v Trnave je už v plnom prúde.

Zdroj: instagram/topstar.sk

data-ad-format="auto"

TV Program

13:35 Deň, keď sa zastavila Zem
15:50 NOVÁ ZÁHRADA
16:50 NA CHALUPE
13:20 DELUKSE
14:20 ČAU, LUJZA !
15:35 Asterix: Sídlo bohov
12:55 Dr. LUDSKY
14:20 ZÁCHRANÁRI
15:20 ZÁCHRANÁRI
13:40 Policajná hliadka
14:05 Robošváb III.
14:30 Sherm a jeho mikróby
12:40 Cesta za snem
14:25 O(d)puštění
16:00 Milosrdné lži