Oblačno
-2°
Bratislava
Gašpar
29.1.2023
Hviezdny herec: Otec zomrel pri orgazme, mama mu odmietla zakryť penis! Dôvod je šokujúci!
Zdielať na
Showbiznis

Hviezdny herec: Otec zomrel pri orgazme, mama mu odmietla zakryť penis! Dôvod je šokujúci!

Archívna reportáž

Matthew je všestranný, ale žeby ozaj mieril aj do politiky..?

Nejedna šoubiznisová hviezda už prišla so skutočne neuveriteľným príbehom o svojom osude či detstve. No skutočne len málokto má také zážitky, ako hviezdny krásavec a skvelý herec Matthew McConaughey (53). Vo svojich memoároch s názvom Greenlights sa rozhodol totálne otvoriť a priznal aj poriadne pikantné momenty aj v tých najsmutnejších chvíľach.

​Na deň, keď človeku zomrie rodič, sa nedá zabudnúť. No pre Matthewa McConaugheyho bude nezabudnuteľný aj z iného dôvodu. Hercovi rodičia mali skutočne turbulentný vzťah, no vždy plný lásky a vášne, a tak sa dvakrát rozviedli a trikrát vzali. Ten sobáš "do tretice" im skutočne vydržal až do konca - do skonu Matthewovhovho otca Jamesa.

Bola to najmä veľká vášeň, ktorú Kay (90) a James († 62) McConaugheyovci cítili. Dokona až tak, že herec prezradil ako jeho otec predpovedal svoju smrť. Tvrdil, že si pre neho príde, keď sa bude milovať so svojou manželkou. A toto veľmi neobvyklé  "proroctvo" sa napokon naplnilo. "Zavolala mi mama: 'Tvoj otec zomrel'. Podlomili sa mi kolená. Nemohol som tomu uveriť. Bol to môj otec. Nikto a nič ho nemohlo zabiť. Okrem mamy," spomína na ten moment Matthew už s humorom sebe vlastným.

Pripomeňte si McConaugheyovu azda najsexi rolu - striptéra vo filme Magic Mike:

James McConaughey zomrel počas orgazmu pri rannom sexe so svojou manželkou. "Pamätám si, že keď spadol, povedala som: 'Čo sa deje, chlapče? Vyčerpala som ťa?" tak spomínala Kay na trpký moment, keď jej už manžel neodpovedal, v talkshow Jady Pinkett pred dvomi rokmi. Žiaľ, už sa neprebral a Matthew teraz pridal ešte jeden poriadne pikantný detail z onoho osudného dňa, ktorý v knihe vynechal.

Matthewova mama a manželka:

"Neskôr som zistil, že keď poňho prišla sanitka do domu, samozrejme, všetci susedia vyšli na ulicu. A potom mi prišli povedať, že moja mama v negližé, v ktorom spala, nedovolila záchranárom, aby ho zakryli. Stále strhávala plachtu a hovorila: 'Chcem, aby svet videl, prečo mal prezývku Veľký Jim, nezakrývajte ho!'," pridal herec naozaj neuveriteľný moment. Jeho nekonvenčná mama vtedy azda aj v šoku a žiali chcela aj takouto šokujúcou formou zabezpečiť, aby ostal jej manžel nezabudnuteľný. A ako Matthew potvrdil, susedia na túto prezývku jeho otca zrejme skutočne už nikdy nezabudnú.

Mladučký Matthew stojaci nad svojím otcom:

Súvisiace články

Najčítanejšie