Jasno
12°
Bratislava
Edita
26.9.2022
Smutné slová Gottovej kamarátky: Ak v niekom nenájde podporu, skončí zle!
Zdielať na
Showbiznis

Smutné slová Gottovej kamarátky: Ak v niekom nenájde podporu, skončí zle!

Archívna reportáž

Aj keď sa už o speváčke Šárke Rezkovej (53) nedá celkom hovoriť ako o kamarátke Dominiky Gottovej (49), nejaký čas k sebe mali veľmi blízko. Na žiadosť jej známych ju ubytovala vo svojom dome, kde bývala so svojím vtedajším priateľom, aby jej pomohla po jej príchode z Fínska. Dokonca sa jej syn vysťahoval zo svojej izby do inej, aby mala Dominika čo najväčšie súkromie. Ako sa neskôr ukázalo, tá vraj zneužívala Rezkovej ústretovosť, keď v izbe fajčila a popíjala. Zistili to, keď im takmer podpálila dom potom, ako zaspala s cigaretou a len tak-tak zabránili požiaru. Najstaršia Gottova dcéra musela potom z jej domu odísť a nebolo to pekné.

​Na Dominiku spomínala Rezková aj nedávno, keď vystupovala v tábore finalistov súťaže Muž roka 2022. Bola za tým čiastočne vraj aj Gottova najstaršia dcéra, keď sa Šárka rozišla s dlhoročným partnerom Miroslavom Kolodzejom, iba krátko pred plánovaným sobášom. Dominika totiž po jej vyhadzove z domu začala verejne naznačovať, že má Šárka popri ňom aj milenca. Ako Rezková tvrdila, išlo iba o kamaráta zo školy, u ktorého sa zastavila v jeho bare na pár slov a nič viac sa nestalo. No je vzťah dostal trhliny, ktoré už nezacelili.

Aj keď je teraz Rezková bez partnera, samotu vraj nepociťuje. "Nie som osamelá, mám deti, okolo seba priateľov, netlačím na pílu. Rozhodne nie som nešťastná, teším sa z maličkostí všedných dní. Ale že by som cielene hľadala vzťah, to nie," tvrdí Šárka pre Expres.cz a podľa toho, ako žiari, zrejme nezahmlieva. Na rozdiel od nej je na tom Dominika Gottová zjavne oveľa horšie. Po nezdare v Prahe sa opäť vrátila do Helsínk za svojím manželom, kde spolu získali pekný sociálny byt spolu so štedrou sociálnou podporou. Bývalý člen uznávanej metalovej skupiny Stratovarius, Timo Tolkki (56), je väčšinu roka v Mexiku, kde má vraj údajne zaujímavý hudobný angažmán. No pre Dominiku to nie je celkom ideálny stav, hoci ťažko povedať, či to má ľahšie s Timom po boku, alebo bez neho.

Dominika to skúša aj v hudbe, aj keď iba hovoreným slovom v piesni Pro Tebe: 

Práve Timo, ktorý trpí maniodepresívnymi stavmi ju totiž údajne stiahol do pekla závislosti. Zažila to vo vlastnom dome aj Rezková. "Je mi jej vlastne ľúto. To dievča sa v tom utápa. Môže za to kombinácia alkoholu a liekov. Ak si nenájde niekoho, v kom by mala skutočnú podporu, skončí zle. Potrebovala by k sebe niekoho, kto by jej klepol po prstoch, keď poruší sľuby, ktoré dala," konštatovala Rezková, ktorá si sama po samovražde manžela Jiřího Brabca (†63) užila svoje. Dobre vie, ako to je byť psychicky na dne a prekonávať svojich démonov, ktorí jej nedovoľovali pracovať a plnohodnotne žiť. Bez podpornej liečby a dobrých priateľov by sa z toho asi nevymotala a preto sa dá veriť jej slovám, ktoré adresuje Dominike. Zdá sa, že napriek všetkému dokáže s Dominikou súcitiť, no či si tá niečo z jej slov vezme, je len málo pravdepodobné.

Za rozpad dlhoročného vzťahu Šárky a Miroslava vraj mohla čiastočne aj problémová Dominika ktorá u nich prebývala: 

Súvisiace články

Najčítanejšie