Jasno
Bratislava
Vanda
7.2.2023
Hviezdna herečka nabúrala a auto sa vznietilo! Má vážne popáleniny, leží zaintubovaná na JIS!
Zdielať na
Showbiznis

Hviezdna herečka nabúrala a auto sa vznietilo! Má vážne popáleniny, leží zaintubovaná na JIS!

Zdroj: youtube/screenshot Psycho

V 90. rokoch ako aj na začiatku nového milénia patrila medzi najobsadzovanejšie herečky a hlavnú postavu si zahrala vo viacerých trhákoch. Za ostatných desať rokov už ale Anne Hechce (53) toľko úloh nedostáva, hoci s hraním stále neprestala. V piatok večer ale svet obehla šokujúca správa - herečka zapríčinila nehodu, ktorá ju takmer stála život.

Anne Heche sa v piatok stala účastníčkou autonehody, po ktorej ju odviezli "vážne popálenú" do nemocnice a, kde ju bolo nutné aj intubovať, uvádza portál TMZ. Päťdesiattriročná herečka podľa svedkov aj záznamu z bezpečnostnej kamery okolo poludnia šoférovala svoj modrý Mini Cooper po ulici na predmestí Los Angeles, keď narazila do garáže bytového komplexu. Podľa informácií denníka sa okoloidúci snažili Heche pomôcť vystúpiť z vozidla, ale ona údajne cúvla, potom dupla na plyn a opäť narazila do iného domu. Vzápätí jej auto pohltili plamene.

Pozrite si zábery z miesta nehody:

Zdá sa, že Heche mohla byť pod vplyvom alkoholu, keďže krátko pred nehodou videli svedkovia v držiaku na poháre v aute podozrivú fľašku. Na leteckých záberoch z videozáznamu z nehody, ktoré získala televízia Fox11, je vidieť, ako sa z miesta, kde narazila, valí dym. Zo záberov je zrejmé, že herečku záchranári položili na bielu plachtu a tesne predtým, ako ju naložili do sanitky, sa náhle posadila a začala divoko gestikulovať. Hoci je vo vážnom stave a zaintubovaná, "očakáva sa, že prežije". "Jej stav bráni lekárom vykonať akékoľvek testy, aby zistili, či šoférovala pod vplyvom alkoholu," uviedol zdroj z nemocnice pre TMZ.

Pozrite si zábery z miesta nehody, zhruba v čase 1:17 vidno, ako sa herečka prebrala:

Heche, ktorá je známa štyri roky trvajúcim vzťahom s Ellen DeGeneres v 90. rokoch, otvorene hovorila o svojom predchádzajúcom boji s užívaním návykových látok. "Pila som. Fajčila som. Brala som drogy. Mala som sex s ľuďmi. Robila som všetko, čo som mohla, aby som sa zbavila hanby," povedala v roku 2020 pre ABC News a dodala, že jej rozhodnutia boli dôsledkom bolestivého detstva, ktoré pramenilo zo sexuálneho zneužívania jej otcom Donaldom Heche, úzko spojeným s cirkvou. Ako sa neskôr ukázalo, celý život tajil homosexualitu a napokon zomrel na AIDS. Pri autohavárii prišla o brata.

Pripomeňte si Annu vo výbere desiatich z jej rolí:

Anne si zahrala v úspešných filmoch ako Šesť dní, sedem nocí s Harrisonom Fordom, ďalej vo filme Poprava, Viem, čo ste robili minulé leto, Vrtieť psom, Sopka, Krycie meno Donnie Brasco či Superman: Súdny deň. Heche sa v roku 2001 vydala a má dve deti. Manželstvo s Colemanom Lafoonom sa v roku 2009 rozpadlo.

Pri pohľade na Annin profil sa nezdá, žeby niečo nebolo v poriadku:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Anne Heche (@anneheche)

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie