Jasno
15°
Bratislava
František
4.10.2022
Nedokáže sa obliecť normálne?! Herečka opäť provokuje, chýbali len milimetre...
Zdielať na
Showbiznis

Nedokáže sa obliecť normálne?! Herečka opäť provokuje, chýbali len milimetre...

Archívna reportáž

V šoubiznise, najmä v tom hollywoodskom, je veľmi dôležité zaujať. Nič iné nezabezpečí potrebnú pozornosť verejnosti tak, ako byť v niečom jedinečný, až výstredný. Talent je neraz až na druhom mieste, a niekedy treba v prvom rade robiť okolo seba rozruch, aby človek zaujal. Tým sa zjavne riadi aj rádoby herečka Julia Fox (32).

​Julia sa po prvýkrát objavila vo filme iba v roku 2019, ale podarilo sa jej získať hneď nomináciu na cenu Gotham Awards ako debutujúcej herečke. Išlo o film Drahokam s Adamom Sandlerom v hlavnej úlohe, minulý rok zas dostala šancu vo filme Stevena Soderbergha Žiadne prudké pohyby, no išlo len o maličkú rolu. Žiadnou výraznejšou postavou však nezaujala, ale aj tak sa objavuje veľmi často na titulkoch médií. Pozornosť dosiahla svojími výstrednými designovanými outfitmi, čo výrazne vylepšila aj mesiac vzťahom s raperom Kanye Westom (44) a stala sa celebritou.

Sama sa pred časom priznala, že jej krátke randenie s exmanželom Kim Kardasian malo význam iba preto, aby "mali ľudia o čom hovoriť" uprostred vtedy prebiehajúcej pandémie a zverejňovanie ich romániku bolo vlastne jej "službou ľudu". Odkedy sa s ním rozišla, do popredia opäť prišli jej výstredné outfity. Poslednú dobu zvýšila frekvenciu predvádzania sa a mnohé hviezdičky túžiace po sláve jej popularitu na sociálnych sieťach iste závidia. Treba však dodať, že sa narodila talianskej matke v meste módy Miláne, kde žila do šiestich rokov, keď ju jej americký otec zobral so sebou do New Yorku. 

Julia v mimoriadne úprimnom rozhovore, čo pre ňu znamenal vzťah s Westom:

Po skončení školy začínala ako odevná dizajnérka s vlastnou značkou luxusného pleteného tovaru. Zároveň bola modelkou, fotografkou aj maliarkou. Nahá sa dala v roku 2015 vyfotiť aj pre Plabyoy. Vydala dve knihy s fotografiami a zaujala aj výstavu obrazov maľovaných vlastnou krvou na hodvábnych plátnach. Pikantnosťou v jej živote je, že kedysi šesť mesiacov pracovala aj ako domina. Možno aj preto obľubuje outfity z latexu, no predovšetkým sa drží hesla - menej je viac. Čím menej látky, tým viac zaujme. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ????? ??? (@juliafox)

Vo štvrtok sa Julia vybrala do klubu v New Yorku v spoločnosti blonďavej priateľky Christine Quinn v ďalšom odvážnom outfite. Navliekla si na seba úzke čierne kvázi motorkárske nohavice so širokými návlekmi od kolien dolu až k ihličkám. Prsia jej minimálne prekrývala čierna mini podprsenka. No najpikantnejšou časťou nohavíc bol mimoriadne nízky sed, siahajúci až po lono - nechýbalo veľa a ukázala by skutočne všetko. Na Instagrame zverejnila fotomontáž, kde jej telu ktosi prirobil konský trup a vyzerala ako kentaur, čo ju veľmi pobavilo. Julia si našla svoj osobitý štýl, vraj mala už dosť neustáleho usmerňovania jej PR tímu. "Je to príliš sexy. Je to príliš provokatívne. Je to príliš out," snažili sa ju krotiť. "Jednoducho som si povedala: 'Kašlem na to a chcem vybočiť a nosiť šialené veci'," rozhodla sa Julie a oslobodila sa. A ako vidieť, zaujať sa jej darí, len či sa pohrnú aj filmové úlohy.

Julia s Kanyem:

Súvisiace články

Najčítanejšie