Skoro jasno
22°
Bratislava
Patrik, Patrícia
6.7.2022
Tragédia krásnej missky († 27)! Zomrela po banálnej operácii mandlí!
Zdielať na
Showbiznis

Tragédia krásnej missky († 27)! Zomrela po banálnej operácii mandlí!

Zdroj: instagram/Gleycy Correia

Niekedy sa osud zahrá veľmi kruté hry. Krásna Gleycy Correia, Miss Brazília z roku 2018, ani nikto z jej blízkych iste nečakali, ako tragicky skončí banálna operácia mandlí. Zomrela vo veku len 27 rokov na následky silného krvácania a infarktu. Žiaľ, masívne krvácanie sa v vo veľmi vzácnych prípadoch po tejto operácii vyskytuje, obvykle sa ho ale podarí lekárom zvládnuť.

Po zastavení srdca v apríli zostala Gleycy dva mesiace v kóme. "Podstúpila operáciu na odstránenie mandlí a po piatich dňoch doma dostala vnútorné krvácanie a 4. apríla prišlo aj k zástave srdca. Odvtedy bola v kóme bez neurologickej aktivity. Dnes zomrela," oznámil 20. júna rodinný kňaz Lidiane Alves Oliviera. Pastor Jak Abreu, ktorý poznal rodinu Correia, na sociálnej sieti napísal, že jej príbuzní sa domnievajú, že počas operácie došlo k pochybeniu lekárov. Jej telo preto poslali do Ústavu súdneho lekárstva na pitvu. 

"Boh si vybral tento deň, aby si vzal našu princeznú. Vieme, že nám bude veľmi chýbať, ale teraz bude svojím úsmevom rozjasňovať oblohu... Všetkým, ktorí sa modlili, veľmi pekne ďakujem. Nech Pán odmení každú modlitbu lásky a všetky tieto spoločné dni. Splnila svoj cieľ a zanechala v nás odkaz lásky," odkázal smútiacim priaznivcom zosnulej pastor Abreu.

Gleycy bola nielen krásna, ale aj úspešná podnikateľka v oblasti krásy:

Súčasná oficiálna Miss Brazília vzdala svojej predchodkyni hold slovami: "Gleycy si budeme navždy pamätať pre jej osvietenú krásu, radosť a empatiu, ktorú prejavovala vo svojej práci." Correiu sledovali na jej profile na Instagrame desaťtisíce priaznivcov a po tom, ako upadla do kómy, jej účet prevzali príbuzní, ktorí na jej stránke zverejnili modlitby. Za svojho krátkeho života sa krásna Gleycy stihla uplatniť tiež ako podnikateľka v oblasti kozmetiky.

Gleyciny najbližší zverejňujú na jej instagrame celý smutný príbeh:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Gleycy Correia PMU (@gleycycorreia)

 Na sociálnych sieťach motivovala ostatné dievčatá a ženy, keď hovorila o svojej výchove počas vyrastania v chudobnej brazílskej rodine. "Naozaj som sa nenarodila v zlatej kolíske, pochádzam z veľmi skromnej rodiny, ale som na to hrdá, naozaj hrdá," tvrdila. Correia sa svojim sledovateľom zverila, že začala pracovať, keď mala len osem rokov ako manikérka v salóne krásy. "Nikdy sa nedozvieme, akí sme silní, kým byť silní nie je jediná možnosť," odkázala na Instagrame, aby dodala sebavedomie miliónom chudobným brazílskym dievčatám. Informáciu o jej skone zverejnila aj oficiálna organizácia Miss Brazília, ktorá zároveň vyjadrila sústrasť pozostalej rodine. "Miss Costa do Sol CNB 2018 a Miss Continentes Unidos Brasil 2018 dnes zomrela. Gleycy si navždy zapamätáme pre jej krásu, ktorá spočívala aj v múdrosti, radosti a empatii."

 

Súvisiace články

Najčítanejšie