Skoro jasno
32°
Bratislava
Leonard
16.8.2022
Falošná sviňa! Agáta naložila Brzobohatému, okomentovala aj jeho novú frajerku!
Zdielať na
Showbiznis

Falošná sviňa! Agáta naložila Brzobohatému, okomentovala aj jeho novú frajerku!

Archívna reportáž

Známa influencerka Agáta Hanychová (37) sa nedávno priznala, že jej zdanlivo idylický vzťah s chirurgom Andrejom Nikovom sa skončil rozchodom. To naozaj prekvapilo azda každého, lebo ešte pred mesiacom vyzeralo, že našla konečne po mnohých pokusoch toho pravého. Nevedno, čo sa udialo, ale vraj si už prostredníctvom internetovej zoznamky hľadá iného, s ktorým to nebude nah*vno, ako sa vyjadrila na Instagrame o ukončenom vzťahu. Snaží sa teraz sústrediť na nový projekt s mamou Veronikou Žilkovou (60), ktorá si tiež prechádza trápením z rozchodu s neverným manželom Martinom Stropnickým (65).

​Téma rozchodov je pre Agátu preto aktuálna a nevyhla sa jej ani v jej streame na Instagrame, kde si pozvala aj kamarátku Ornellu Koktovú (29). Tá mala jej sledovateľom ukázať, ako sa pripravujú obľúbené šamroly. Popritom preberali aj klebety. Ornella pochádza z rodiny Štikovcov, ktorá sa snažila pred pár rokmi presadiť v reality show v štýle Kardashianiek, ale veľmi sa im to, našťastie, nepodarilo. Nakoniec všetko ukončil rozvod jej rodičov, pričom jej škandalózna mama si našla podstatne mladšieho hokejistu. Ani Ornella nemala k verejnej exhibícii ďaleko a rada sa ukazovala polonahá. Začala si s finančne dobre situovaným Josefom Koktom (65), ktorému rozbila manželstvo so známou moderátorkou Gabrielou Partyšovou. Narodil sa jej s ním syn a v roku 2015 sa za neho vydala. Neskôr mali spolu ďalšie dieťa a zdá sa, že sú spolu obaja spokojní.

Keď počas streamu s Agátou prišla na pretras téma rozchodu Táni Kuchařovej (34) a Ondřeja Brzobohatého (39), vyjadrili sa obe k podvedenej bývalej Miss World. Tá nevie prísť na meno svojmu exmanželovi a jeho novej priateľke, moderátorke Daniele Písařovicovej (43). Od vlaňajšieho júna, keď si s Ondrom obnovili na znak upevnenia vzťahu manželský sľub, to s ich manželstvom išlo paradoxne dolu vodou a nakoniec to skončilo rozvodom v marci. Táňa ho obviňovala z nevery a označila ho za patologického klamára. Veľmi ju rozhorčila informácia o jeho aktuálnej partnerke, moderátorke Daniele Pisarovičovej (43). "To, že je s Danielou, bolo v éteri už dlho. To, že si začali a ich vzťah posunuli do inej roviny čoskoro potom, čo sme boli čerstvo po obnovení cirkevného zväzku a pracovali sme v tej dobe na rodine, to je proste fakt, tak to je a chápem, že se k tomu nechcú vyjadrovať," tvrdila.

Agáta sa snaží robiť svojej mame spoločnosť, aby jej zahnala chmúrne myšlienky a je toho reality šou:

​Ondřej a Písařovicová to ale popierajú. Ich vzťah vraj začal až po jeho rozchode s Táňou."Nechcela som sa k tomu veľmi vyjadrovať... Každý si smútok vybíja nejakým iným spôsobom. Nikomu to nie je príjemné, ani ja som rozvod úplne nezvládala, takže určite proti nej nič nemám," odpovedala Hanychová na otázku o tom, čo si myslí o správaní Kuchařovej. Koktová pritakala: "Ja proti nej tiež nič nemám, ale myslím si, že má trochu zlý výraz. Má také drsné oči. On sa mi zdá, že ich má veselšie," povedala svoj názor na rozídený pár Ornella. To ale primälo Hanychovú k prudšej reakci. "To nie, on je hrozná sviňa. Je hrozne falošný. Ale Danielu mám hrozne rada," povedala natvrdo Agáta. Je asi jasné, komu z rozvedeného páru viac fandí, hoci zjavne si myslí, že Ondřej si našiel fajn frajerku, len to mohlo byť azda za iných okolností.

Agáta a Ornella si počas pečenia vo videu na Instagrame zobrali na paškál aj rozvod Brzobohatých a celkom otvorene priznali, na koho strane stoja:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Agata Hanychova (@agatahanychova)

Súvisiace články

Pre ženu

Najčítanejšie