Oto
5.12.2022
Starne ako víno! Sexi Orlando je v životnej forme, ohuroval na pláži a prezradil, AKO to robí!
Zdielať na
Showbiznis

Starne ako víno! Sexi Orlando je v životnej forme, ohuroval na pláži a prezradil, AKO to robí!

Archívna reportáž

O hollywoodskom hercovi britského pôvodu Orlandovi Bloomovi (45) sa dá povedať, že vekom dozrieva ako dobré víno. Veľmi dbá na životosprávu a kondíciu, čo sa prejavuje aj na jeho postave, ktorá je samý sval. Herec patrí medzi najatraktívnejších mužov Hollywoodu a pribúdajúce roky mu na príťažlivosti rozhodne neuberajú. Stal sa superhviezdou vďaka slávnej filmovej sérii Pán prsteňov ako bielovlasý elf Legolas. Nikdy nepatril medzi vyhlásené akčné hviezdy s veľkými bicepsami a pekáčom na bruchu, no to sa práve mení.

​V posledných rokoch sa však herec začal viac zaujímať o zdravie a kondíciu najmä vďaka niektorým slávnym priateľom, ktorí sú kondičkou a svalmi priam posadnutí. Nezaobíde sa to bez zmeny životosprávy a Orlando tvrdí, že dbá najmä na to, čo konzumuje na raňajky. "Keď vstanem, dám si proteínovú zmes s výživným kokosovým olejom a kolagénom, ktorý podporuje rast vlasov a nechtov. Až po rannom cvičení si doprajem raňajky, ktoré zvyčajne pozostávajú z ovsených vločiek, trochy lieskoorieškového mlieka, škorice, vanilky, orechov, lesných plodov a vegánskeho proteínu," prezradil Bloom v rozhovore pre magazín Men's Health. O hercovi málokto vie, že sa v mladosti stal vegánom, ale kvôli svalovej hmote, ktorú musel nabrať pre jednu z jeho filmových postáv, sa rozhodol v obmedzenom množstve zaradiť do jedálneho lístka opäť aj mäso.

Rozhodla túžba po svalnatej pevnej postave, čo sa zrejme bez mäsa dá dosiahnúť zrejme značne ťažšie a pomalšie. "Približne z 90 percent je moja strava rastlinná. Maximálne raz za mesiac si dám naozaj kvalitný kus červeného mäsa. Úprimne, keď som vonku a vidím kravu, často si pomyslím, že je to jedno z najkrajších stvorení na svete," vysvetľoval na obhajobu Orlando.

Pozrite si upútavku na jeden z Orlandových najnovších filmov:

V jednom príspevku na Instagrame sa pochválil  silovou zostavou, ktorá zahŕňala drepy s činkou, výpady so závažím a ďalšie cviky. Jeho "sparing partnerom" je aj v posilke rozkošný pes Buddy, ktorý na hviezdneho pána pozorne dozerá zo svojho miesta. Bloomova snúbenica, speváčka Katy Perry, bola medzi prvými, ktorí reagovali v komentároch. "No, myslím, že niekto musí byť vo vzťahu ten sexi," zažartovala na adresu svojho milovaného, s ktorým má dcérku Daisy.

Herec vyzerá skutočne výborne:

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Orlando Bloom (@orlandobloom)

Keď bol vlani spolu s Katy a ich dcérkou na dovolenke na Havaji, popýšil sa na fotkách z tamojšej pláže svojou vypracovanou postavou. Trvalo však nejaký čas, kým k nej dospel. "Vezmete si nejaké 50-kilové činky, zadržíte dych a tak trochu chodíte pod vodou a posilňujete," prezradil metódu posilňovania pod vodu ešte v roku 2017 v The Late Late Show Jamesa Cordena. "Keď takto zadržíte dych a zaťažíte svoje telo, je to oveľa intenzívnejší tréning," vysvetľoval špeciálnu metódu. Ťažké činky ťahá po dne bazéna a potom pláva kolá s činkou v ruke tak dlho, ako dokáže na jeden nádych. Do týchto postupov ho zasvätila surferská legenda Laird Hamilton. Svojho času pochválil na Instagrame aj Dwayna "The Rock" Johnsona za jeho neúnavný tréningový režim a priznal, že ho to motivuje k tomu, aby šiel do posilňovne. Výsledok stojí za to, ako možno vidno aj na tejto fotke z pláže.

Súvisiace články

Najčítanejšie