Skoro jasno
22°
Bratislava
Patrik, Patrícia
6.7.2022
Amber Heard oklamala Elona Muska?! Proti jeho vôli je vraj OTCOM jej dcéry!
Zdielať na
Showbiznis

Amber Heard oklamala Elona Muska?! Proti jeho vôli je vraj OTCOM jej dcéry!

Archívna reportáž

Popri rôznych šialenostiach, ktoré vraj páchala Amber Heard (36) na Johnnym Deppovi (58) podľa svedkov na súde, vychádza najavo jej ďalší prešľap. Údajne si nechala zmrazené embryá s Elonom Muskom (51) z čias, keď ešte spolu chodili, napriek jeho nesúhlasu. Dcéra, ktorú jej porodila náhradná matka, vraj pochádza z nich. Musk sa mal kvôli tomu podľa denníka The Mirror s Amber aj súdiť. Chcel, aby boli embryá zničené.

​Dcéra sa Amber narodila vlani a podľa amerického práva žena nemusí uvádzať totožnosť otca, píše portál Mirror. Filmová producentka Jennifer Howell, ktorá je blízkou priateľkou rodiny Heard, vo svojom vyhlásení po predvolaní na súd uviedla, čo jej povedala Amberina mama: "Paige mi povedala, že Johnny je v porovnaní s Elonom buď anjel, alebo svätec."  Romanca Amber s Muskom trvala s prestávkou iba pár mesiacov. Depp sa mesiac po pôrode po rozvode s exmanželkou v roku 2017 k tomu vyjadril pre magazín People. Tvrdil, že necelý mesiac po tom, ako sa s ňou v roku 2015 oženil, mala pomer s týmto výstredným miliardárom. Na začiatku ich manželstva podľa neho s Muskom trávila viac času ako s ním, čo ale on popiera. Vraj si spolu s ňou začal až po ich rozchode. Očakávalo sa, že Musk bude na súde vystupovať ako svedok, a jeho meno sa počas procesu niekoľkokrát zaznelo. Miliardár sa však zatiaľ na súde neobjavil, a podľa jeho právnika ani neobjaví, ale špekuluje sa, že Johnny Depp odhalí totožnosť skutočného otca dievčatka exmanželky. 

Najbohatší muž sveta sa s Amber zoznámil v roku 2012 počas nakrúcania filmu Machete zabíja. Keď v roku 2016 ukončil rozvodom manželstvo s herečkou Talulah Riley, v tom istom roku Amber podala žiadosť o rozvod s Deppom. Na práve prebiehajúcom súde vyšli najavo správy, ktoré si Musk s Amber vymenili v máji 2016. Tie ukazujú, že jej ponúkol pomoc v podobe súkromnej ochranky pred Deppom. Ospravedlňoval sa jej, že se správal ako idiot a tvrdil, že mu na nej záleží. Ako pár se spolu oficiálne ukázali na fotke na Instagrame v apríli roku 2017, ale už v auguste oznámili rozchod. Musk verejne prehlásil, že bol do Amber skutočne zamilovaný a má preto zlomené srdce. Opäť sa ale zakrátko dali dokopy a vianočné sviatky spoločne oslávili na Veľkonočných ostrovoch. Hneď na to vo februári 2018 ale oznámili definitívny rozchod.

Elon a Amber sa zoznámili na nakrúcaní filmu Machete Kills, pozrite si z neho krátku ukážku: 

hu

Na súde sa tiež zverejnili súkromné správy medzi Amber a Deppovým agentom Christianom Carinom z roku 2017. Amber v nich písala, že je smutná z rozchodu s Muskom. Carino sa jej na to spýtal, prečo je smutná, keď predtým tvrdila, že Muska nikdy nemilovala. Podľa všetkého Heard bola vo vzťahoch s mužmi veľmi nevyrovnaná. Skúšala to aj so ženami. Teraz je ale sama. Nespoľahlivá je aj čo sa týka sľubov. Pri rozvode s Deppom sa zaviazala, že 7 miliónov dolárov, ktoré dostala ako súdne vyrovnanie od neho, rozdá dvom konkrétnym charitatívnym organizáciám. Ale ani to nesplnila, previedla im sotva polovicu z toho, aj to jej s tým z väčšej časti pomohol Elon Musk. Jej hovorca tvrdil, že bola vo finančnej núdzi, hoci 1 milión dolárov dostala v roku 2018 za jej filmovú rolu vo filme Aquaman a ďalšie dva za pokračovanie ďalšej časti.   

​Maličká Oonah je podľa niektorých zdrojov dcérou Amber a miliardára Elona Muska: 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Amber Heard (@amberheard)

Súvisiace články

Najčítanejšie