Polojasno
28°
Bratislava
Leonard
16.8.2022
Len päť dní pred narodeninami zomrel herec z Priateľov! Bol to výnimočný človek, smútia kolegovia
Zdielať na
Showbiznis

Len päť dní pred narodeninami zomrel herec z Priateľov! Bol to výnimočný človek, smútia kolegovia

Zdroj: SITA

Nepatril medzi hviezdy hlavných rolí, no predsa bol aj vo svojich menších úlohách neprehliadnuteľný. Sympatický herec Mike Hagerty stvárnil desiatky postáv, no najviac ho preslávili seriály Niekto, niekde a predovšetkým už priam kultoví Priatelia. ŽIaľ, svojich fanúšikov už prítomnosťou v ďalšom filme či seriáli nepoteší, v piatok navždy opustil tento svet.

​Správu o skone Mikea Hagertyho vo veku 67 rokov priniesla jeho kolegyňa Bridget Everett, ktorá sa v piatok podelila o túto srdcervúcu informáciu na sociálnych sieťach s dojímavou poctou. Príčina Mikeovej smrti ale zatiaľ nebola zverejnená.

"S obrovským smútkom oznámila rodina Mikea Hagertyho včera v Los Angeles jeho smrť. Milovaný charakterový herec, jeho láska k rodnému Chicagu a k rodine boli základnými kameňmi jeho života," napísala na Instagrame k fotkám herca a svojho dobrého priateľa herečka a komička Everett.

Pripomeňte si Mikea v nezabudnuteľnej časti zo seriálu Priatelia, kde ho Joey učil tancovať:

Herečka zdieľala zakrátko aj druhý príspevok so zbierkou milých spoločných fotografií. "Mikea som si zamilovala hneď, ako som ho spoznala. Bol taký výnimočný. Srdečný, zábavný, ku všetkým bol priateľský. Sme zdrvení, že zomrel. Mikea zbožňoval celý štáb a herci zo seriálu Somebody, Somewhere. Naše myšlienky sú s jeho manželkou a rodinou," napísala herečka na pamiatku zosnulému kamarátovi.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Bridget Everett (@bridgeteverett)

Pred spoluprácou s Bridget na seriáli Somebody, Somewhere zosnulý charakterový herec účinkoval v rade sitcomov. Mike bol známy najmä vďaka úlohe pána Treegera, domového správcu a údržbára v seriáli Priatelia.  Objavil sa aj v množstve ďalších seriálov, vrátane Star Treku, Glee, Brooklyn Nine-Nine, Klinika Grace, Cheers či Seinfeld. Spolu s Bridget smútili za Mikeovým odchodom na sociálnych sieťach aj mnohé ďalšie celebrity, napríklad aj hviezda seriálu Sex v meste Sarah Jessica Parker, či herečka Amy Sedaris a mnohí iní. 

Súvisiace články

Najčítanejšie